Maria Winiarska podbija Instagram

Maria Winiarska, znana aktorka filmowa i teatralna przedstawia się jako „66-letnia influenserka z Warszawy”. Maria Winiarska postanowiła po 60. założyć sobie konto na Instagramie. Początkowo Instagram był jej potrzebny, żeby być na bieżąco i oglądać zdjęcia swojej starszej córki, która mieszka w Brazylii. Po jakimś czasie Maria Winiarska przekonała się do mediów społecznościowych i zaczęła być na nich aktywna. Profil aktorki na Instagramie obserwuje ponad czterdzieści tysięcy użytkowników, a Maria Winiarska przyznaje, że kontakt z fanami to dobry sposób na "zabicie czasu".

Maria Winiarska przyznaje, że początkowo opublikowanie zdjęcia na Instagramie zajmowało jej cały dzień i korzystała z ręcznie przygotowanej instrukcji. Teraz, kiedy jest już zaawansowaną użytkowniczką zajmuje jej to chwilę. Maria Winiarska cieszy się, że dzięki Instagramowi ma cały czas kontakt z młodym pokoleniem.

Maria Winiarska od 40 lat jest żoną aktora Zbigniewa Zborowskiego i mamą dwóch córek. Starsza mieszka w Brazylii, a młodsza - Zofia Zborowska poszła w ślady rodziców i została aktorką. 

Każdy wiek jest dobry na nowe pasje

Maria Winiarska udowadnia, że w każdym wieku można odkrywać pasję, która przynosi nam radość. Zamiast siedzieć w fotelu i narzekać, że " w moim wieku, to już nie pasuje", kobiety powinny brać przykład z takich osób jak Maria Winiarska i odkrywać w sobie nowe pasje i możliwości. Jest wiele ciekawych rzeczy, które oferuje nam życie, wystarczy się tylko rozejrzeć i czerpać życie garściami. Szkoda byłoby obudzić się pewnego dnia i żałować, że się czegoś nie spróbowało.