Maria Konarowska kontrowersyjnie o macierzyństwie

Konarowska jest aktorką serialową, którą widzowie mogą kojarzyć dzięki roli w serialu "Pierwsza miłość". Aktualnie jednak na pełen etat zajmuje się byciem instamamą i regularnie publikuje zdjęcia z wpisami na swoim kanale w mediach społecznościowych. Przy okazji zalecanej domowej izolacji w trudnym okresie, aktorka zdecydowała się opisać pierwsze dni macierzyństwa i porównać je, dość kontrowersyjnie, do obowiązującej kwarantanny. Jej wpis spotkał się jednak z bardzo pozytywnym odezwem.

Tobie to się aż tak bardzo życie nie zmieniło przez to zamieszanie z wirusem, prawda? Przecież i tak siedziałaś z dzieckiem w domu”. Jak myślicie? Czy to zdanie wypowiedziała osoba, która MA dziecko, czy która nie tylko go nie ma, ale się nawet do tego nie przymierza? Mówię tu o części zdania, w której znajduje się stwierdzenie SIEDZISZ z dzieckiem w domu - rozpoczęła swój wpis Maria Konarowska.

Macierzyństwo przypomina kwarantannę?

Bo generalnie, to bycie mamą rzeczywiście na początku trochę przypomina kwarantannę, ale jeśli ktoś ma dziecko, to wie dokładnie, że coś takiego jak SIEDZENIE nie istnieje. Siedzisz chyba tylko, kiedy karmisz, a i wtedy często leżysz albo się bujasz... A jeśli już nie karmisz to albo nosisz na rękach, albo ćwiczysz przewroty na macie, albo robisz skłony góra dół przy zmianie pieluchy, lub do upuszczonej piszczałki, a jak tego wszystkiego nie robisz, bo dziecko zasnęło, to sprzątasz, pierzesz, odpisujesz na maile (jeśli mózg odda ci władzę nad słowami dla dorosłych, w których nie królują zwroty kizi kizi ani ajajajki) - podsumowała.

Wiele komentarzy pod zdjęciem Konarowskiej bardzo pozytywnie odnosi się do porówniania, wpis podsumowała również koleżanka po fachu, Marta Żmuda-Trzebiatowska, także mama:

"W punkt!", napisała gwiazda pod zdjęciem.

Temat choć kontrowersyjny jest jednak do wzięcia pod uwagę. Natomiast naprawdę dziesiątki kobiet już przechodziły to samo i wróciły do "normalności" kiedy tylko dzieci podrosły.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Maria Konarowska (@mariakonarowska) on Mar 23, 2020 at 3:05am PDT