Marcela Leszczak w “Top model” 

Marcela Leszczak swoją  karierę modelingową i medialną zaczynała od konkursów piękności. Najpierw w swoim rodzinnym mieście zdobyła tytuł Miss Konina, a w 2011 roku została drugą Wicemiss Wielkopolski. W wyborach Miss Polski 2011 dotarła aż do półfinału. Przełomem w karierze modelki okazał się być “Top model”. Leszczak wystąpiła w trzeciej edycji popularnego programu. Niezwykła uroda i talent zaprowadziły ją aż do finału, gdzie zajęła drugie miejsce.  

Kiedy Marcela Leszczak dała się poznać telewidzom, stawiała na bardzo naturalny look. Modelka wybierała delikatne makijaże, nie eksperymentowała ze stylizacjami, a jej znakiem rozpoznawczym były długie, czarne i proste włosy podkreślające jej delikatną urodę. Od tamtego czasu wiele się jednak zmieniło, a na zdjęciach z czasów “Top model” Leszczak jest prawie nie do poznania!  

Marcela Leszczak przeszła sporą metamorfozę 

Marcela Leszczak po udziale w programie dalej rozwijała swoją karierę. Zaczęła pracować w modelingu, ale także zagrała w serialu i coraz częściej pojawiała się na ściankach. Wystąpiła m.in. w  “7 uczuciach”, “Wkręconych 2”, “Miłości na bogato” czy “Dziewczynach z Dubaju”. W 2016 r. Leszczak poznała Michała Kotarskiego. Między parą szybko zaiskrzyło i w 2017 r. na rok przyszedł ich syn, Fryderyk Koterski. To właśnie w tamtym czasie modelka zaczęła eksperymentować z wizerunkiem. Coraz częściej odwiedzała gabinety medycyny estetycznej, powiększyła usta i swoje charakterystyczne czarne włosy zamieniła na jasny blond.  

Kilka lat później modelka wróciła do ciemnych pasm, jednak żeby urozmaicić fryzurę, wybierała rozjaśniane końcówki. Dzisiaj Marcela Leszczak znów jest jasną blondynką i nie rezygnuje z regularnego powiększania ust. Widać jednak, że gwiazda tym razem przywiązuje większą wagę do pielęgnacji włosów. Chociaż rozjaśniła fryzurę, wybrała chłodny odcień, który wygląda bardzo naturalnie. Dodatkowo włosy wyglądają na odżywione i nie wpadają w żółte tony. Modelka coraz częściej eksperymentuje także z makijażem i ubiorem. Na ścianki wybiera zazwyczaj sukienki podkreślające jej nienaganną figurę i jest wielką fanką klasycznego “smokey eyes”.