Laboratoria L’Oréal Paris tworząc płynną pielęgnację nawilżającą Hydra Genius skupiły się doskonałym, długotrwałym efekcie po zastosowaniu, przyjemności aplikacji oraz  doskonałym efekcie, ale też na pięknym opakowaniu. Wszystkie te cechy doceniły Testerki.

Opakowanie, wydajność i konsystencja Hydra Genius.

To aspekty, które Testerki wielokrotnie podkreślały w swoich wypowiedziach. Elegancka, szklana buteleczka to opakowanie, które każda z nas chciałaby mieć na półce w swojej łazience. Atrakcyjność opakowania Hydra Genius została oceniona na 4.74, czyli prawie 5 gwiazdek. Dodatkowo, Testerki doceniły wygodę opakowania z zamontowaną pompką, aż 73% stwierdziło, że jest to ich ulubiony rodzaj opakowania.

Producent skupił się na stworzeniu czegoś więcej niż klasyczny krem nawilżający.

Hydra Genius wyróżnia się przede wszystkim lekką, ale odżywczą formułą. Po wynikach widać, że konsystencja produktu przypadła do gustu naszym Testerkom, ponieważ aż 80% zaznaczyło odpowiedź „Idealna konsystencja dla mnie!”. Testerki pisały o „efekcie nawilżenia”, „miłym zaskoczeniu” i „idealnym orzeźwieniu na lato”. Co ważne, niezwykłą moc długotrwałego nawilżania podkreślały szczególnie Testerki o suchej i wrażliwej skórze.

Buteleczka Hydra Genius zawiera 70 ml płynnej pielęgnacji, jest to zatem spora ilość produktu, który powinien starczyć na dłuższy czas użytkowania. Wydajność produktu została oceniona na prawie 5 gwiazdek, średnia z ocen to 4.67!  „Krem jest bardzo wydajny mimo regularnego stosowania, wchłania się natychmiastowo, od razu widać efekt nawilżenia, rozświetlenie i odżywienia, nie zostawia tłustego filtru, posiada bardzo ładne i wygodne opakowanie.”, komentowały Testerki. Szybkość wchłaniania doceniło aż 99% testujących, podkreślając, że wchłania się błyskawicznie, natychmiast po aplikacji. Ważnym elementem stosowania Hydra Genius okazał się także zapach - ponad 90% Testerek uznało, że jest przyjemny i świeży.

A teraz efekt! Co Testerki uważają o stopniu i długotrwałości nawilżenia?

Zawarte w produkcie składniki aktywne, takie jak woda aloesowa i kwas hialuronowy, pomagają utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Aż 88% kobiet z Klubu Testerek stwierdziło, że po użyciu Hydra Genius ich skóra była intensywnie nawilżona, a 83% Testerek potwierdziło, że efekt był długotrwały.

Latem szczególnie pożądanym efektem na skórze jest naturalne rozświetlenie i zdrowy blask. Po zastosowaniu Hydra Genius, 74% testerek zauważyło efekt rozświetlenia skóry, a 94% produkt dodał natychmiastowej świeżości. Zdecydowana większość kobiet zadeklarowała kupno kolejnego opakowania, a aż 98% Testerek poleciłoby Hydra Genius swojej przyjaciółce.

Poniżej zobaczcie resztę wyników z testowania Hydra Genius.

Zobacz także:

 

A oto kilka dodatkowych wypowiedzi Testerek:

„Krem Hydra Genius zaskoczył mnie swoją konsystencją, która przypomina wręcz wodę w żelu, co jest niesamowicie orzeźwiające, zwłaszcza latem. Efekty się długo utrzymują, a stan nawilżenia mojej skóry poprawił się w zaledwie parę dni. Na plus jest też wygodna butelka z pompką, oraz jej zaskakująca wydajność! Minusów brak!”

„Po pierwsze -opakowanie i wygląd produktu na 10 punktów, bo naprawdę fajnie się prezentuje. Po drugie wydajne i duże opakowanie to tez fajna zaleta, po trzecie piękny zapach, po trzecie lekka konsystencja, która szybko się wchłania, po czwarte uczucie nawilżenia, ukojenia i chłodzenia na skórze. Świetna sprawa jestem bardzo zadowolona z Hydra Genius L'Oréal. :)”

„Wielkim plusem dla mnie jest konsystencja produktu . Bardzo lekka , przyjemna i chłodna . Daje natychmiastowe ukojenie. Kolejnym plusem jest wydajność, mimo regularnego stosowania starcza na bardzo długo. Bardzo szybko się wchłania i natychmiast daje efekt nawilżenia. W moim przypadku produkt mnie nie uczulil, nie zapchał. Na chwilę obecną nie widzę minusów i myślę że powrócę do Hydra Geniusa i to nie raz ❤❤❤ 9/10”

Zobacz karty produktów wszystkich Hydra Genius do trzech różnych typów skóry:

Advertisement