Partnerka Filipa Chajzera, Małgorzata Walczak, ogłosiła swoje odejście z Telewizji Polskiej. Chociaż dziennikarka i reporterka TVP Info ze stacją żegnała się już dwukrotnie, teraz twierdzi, że odcina się od telewizji publicznej na dobre. Ukochana Chajzera od wielu lat współpracowała z TVP i znosiła to, że w przeszłości "uderzano w bliską jej osobę" kontrowersyjnymi reportażami. Po materiale "Wiadomości", w którym nawiązano do zachowania Filipa Chajzera w jednym z wydań "Dzień Dobry TVN", nie wytrzymała i zdecydowała się na radykalny krok. 

Partnerka Chajzera odchodzi z TVP

Małgorzata Walczak swoje odejście z TVP ogłosiła na Instagramie: - Czas znowu pożegnać się z TVP... podobno do trzech razy sztuka. Ten będzie trzeci... W czerwcu 2019 roku, po 3 latach przerwy wróciłam do TVP Info, do ludzi, których znałam od lat, fantastycznych operatorów, dźwiękowców, inżynierów wozów transmisyjnych, wydawców, podwydawców, producentów... Poznałam nowych reporterów info, których naprawę polubiłam - zaczęła swój wpis.

- Niestety to jak w „Wiadomościach” przedstawia się osobę, którą kocham i z którą jestem, jest dla mnie nie do zaakceptowania. Kolejny materiał uderzający w Filipa, czyli w moją rodzinę po prostu mnie boli. Mam swoje bardzo dosadne zdanie na ten temat. Kończę więc przygodę z Telewizją Polską... wybieram rodzinę i jej dobro. Wszystkim z którymi miałam przyjemność pracować, naprawdę dziękuję za te kilka miesięcy.

Przypomnijmy, że po obejrzeniu reportażu TVP, Kinga Rusin zapowiedziała walkę z Telewizją Polską i złożenie pozwów wobec jego twórców. Do jej protestu przyłączyli się m.in. Borys Szyc, który został przedstawiony w materiale jako osoba, mająca problemy z alkoholem oraz Piotr Zelt, którego słowa w wideo miały zostać zmanipulowane.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czas znowu pożegnać się z TVP...podobno do trzech razy sztuka. Ten będzie trzeci ... W czerwcu 2019 roku, po 3 latach przerwy wróciłam do TVP Info, do ludzi, których znałam od lat, fantastycznych operatorów, dźwiękowców, inżynierów wozów transmisyjnych, wydawców, podwydawców, producentów... Poznałam nowych reporterów info , których naprawę polubiłam. Niestety to jak w „Wiadomościach” przedstawia się osobę, którą kocham i z którą jestem , jest dla mnie nie do zaakceptowania . Kolejny materiał uderzający w Filipa, czyli w moją rodzinę po prostu mnie boli. Mam swoje bardzo dosadne zdanie na ten temat. Kończę więc przygodę z Telewizją Polską...wybieram rodzinę i jej dobro. Wszystkim z którymi miałam przyjemność pracować , naprawdę dziękuję za te kilka miesięcy .

Post udostępniony przez Gosia Walczak (@gosia_walczak) Lut 18, 2020 o 11:51 PST