Małgorzata Socha jest zakażona koronawirusem - taką informację otrzymaliśmy od osoby z planu "Przyjaciółek". Tym samym potwierdzają się doniesienia medialne o tym, że jedna z głównych gwiazd polsatowskiego serialu ma COVID-19. O tym, że prace na planie produkcji  zostały wstrzymane z tego powodu jako pierwszy doniósł we wtorek jeden z tabloidów. Licząca około sześćdziesiąt osób ekipa serialu musi przejść testy i do czasu uzyskania wyników wstrzymać się od wszelkiej aktywności zawodowej.

Na razie plan zawieszono do końca tygodnia. Wszyscy, którzy pracują w "Przyjaciółkach", muszą się teraz przebadać na obecność koronawirusa. W czwartek powinniśmy już wiedzieć, czy ktoś zaraził się od naszej gwiazdy, kiedy i w jakim składzie ewentualnie będziemy mogli wrócić na plan - ujawniła w rozmowie z "Faktem" osoba z produkcji serialu.

Małgorzata Socha zakażona koronawirusem?

Informacje o tym, że jedna z aktorek z "Przyjaciółek" została zakażona koronawirusem potwierdza także reżyser serialu.

- Na razie wszyscy jesteśmy przerażeni. Wciąż panuje pandemia, a mam wrażenie, że ludzie o tym zapominają... - powiedział Grzegorz Kuczeriszka z rozmowie z dziennikiem "Rzeczpospolita".

Twórca "Przyjaciółek" nie kryje też swojego oburzenia, jego zdaniem, nieodpowiedzialnym zachowaniem gwiazd serialu w czasie pandemii.

- Wszyscy podpisaliśmy zobowiązanie, że w trakcie zdjęć nie przyjdziemy do pracy z objawami choroby i zachowamy szczególną ostrożność. Że nie będziemy w tym czasie uczestniczyć w dużych zgromadzeniach, chodzić na imprezy czy na siłownię. Pracujemy w maskach, dezynfekujemy ręce, przestrzegamy wszelkich zasad. Niestety, obserwuję, że aktorzy, którzy przecież nie mogą występować przed kamerą w maseczkach, często żyją dość swobodnie, nie zachowując reguł bezpieczeństwa - dodał.

Ani aktorka, ani firma odpowiedzialna za produkcję serialu "Przyjaciółki", nie chcą komentować doniesień o zakażeniu koronawirusem przez gwiazdę.

Zobacz także:

Zobacz najnowsze zdjęcia Małgorzaty Sochy w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Małgorzata Socha pokazała zdjęcie z planu "BrzydUli 2". Jak będzie wyglądać Violetta Kubasińska?