1. Diament — najlepszy przyjaciel kobiety

Diamenty wybieramy na na szczególne okazje. Żaden inny kamień w tak wyjątkowy sposób nie podkreśla kobiecej urody. Świadoma ponadczasowości swojego klasycznego stylu Małgorzata Socha wybiera diamenty w prostej, złotej oprawie. W końcu ukochane przez wszystkie kobiety brylanty nie potrzebują wiele, aby zachwycać. Minimalistyczne, eleganckie formy, tak bliskie stylowi Małgorzaty Sochy, idealnie współgrają z blaskiem diamentów.

2. Uniwersalna biżuteria na każdą okazję

Nie wyobrażamy sobie codzienności bez chociaż jednej błyskotki. W końcu biżuteria to jeden z najbardziej osobistych dodatków. Nie tylko ma wartość sentymentalną. Odpowiednio dobrana do stylizacji, wprowadza ją na kolejny poziom. Niewymuszone, lecz cały czas eleganckie stylizacje Małgorzaty Sochy idealnie akcentują ozdoby z linii Simple Shine. Nasz ulubiony model z tej kolekcji to srebrna bransoletka z motywem splecionych kółek. Kolejna linia biżuterii, po którą z powodzeniem aktorka sięga na co dzień, bazuje na ponadczasowym połączeniu  czerni i bieli. Naszą uwagę przykuły niezwykle szykowne, lecz cały czas pasujące do codziennych stylizacji pierścionki z czarnymi cyrkoniami.

3. Skąpana w blasku — biżuteria w stylu Glamour

Aby nadać odpowiednią oprawę najbardziej wyjątkowym chwilom, Małgorzata Socha wybiera modele z kolekcji Glamour. Talent, charyzma, klasa, nieprzemijające piękno — misternie wykonana, artystyczna biżuteria z cyrkonami oprawionymi w srebro podkreśla nietuzinkową osobowość aktorki. Blask cyrkonii idealnie komponuje się z wieczorowymi, błyszczącymi kreacji w stylu starego Hollywood w których olśniewa Małgosia.

4. Zrób to sama — Beads Collection

Małgosi nie brakuje kreatywności. Jedna z jej ulubionych linii biżuterii - Beads Collection - pozwala na samodzielne tworzenia wyjątkowych zestawów. Szeroki wybór zawieszek na bransoletkę Apart pozostawia nieskończoność możliwości w tworzeniu własnej, spersonalizowanej biżuterii. Możesz tworzyć kompozycje, które najlepiej podkreślą twój styl i osobowość. Małgorzata Socha uwielbia motyw serca i łapacza snów.

Zobacz także:

5. Biżuteria jak talizman szczęścia

Nawet jeśli nie wierzysz w świętego Mikołaja, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś mogła sprawić prezent dla siebie lub bliskiej osobie. W kolekcji Apart nie mogło zabraknąć klasycznych, świątecznych motywów. Natychmiastowo przywołują atmosferę tego najbardziej magicznego czasu w roku. Oprócz nich pojawiły się uniwersalne motywy o niezwykłej mocy. Złote i srebrne modele biżuterii mają działać jak amulet. Przypominają o nadchodzących radosnych chwilach i odganiają złe moce. Wśród ulubionych modeli aktorki, znalazła się biżuteria z symbolami — gwiazdami oraz drzewem życia.

W kolekcji Apart znajdziesz wyjątkową biżuterię, która podkreśli magię każdej chwili. A tych specjalnych w okresie świątecznym nie brakuje. W stylu Małgorzaty Sochy nawet codziennym momentom możesz nadać wyjątkowej oprawy, decydując się na ulubione przez aktorkę modele biżuterii. W zależności od okazji lub nastroju sięgnij po klasyczne, ponadczasowe diamenty lub pozwól misternie zdobionej biżuterii w stylu glamour wprowadzić cię w gwiazdorski nastrój.

--

Materiał powstał we współpracy z marką Apart