Małgorzata Ohme szukała miłości w internecie

Wczoraj odbył się wieczór autorski Anny Klimczewskiej, podczas którego pisarka czytała fragmenty swojej debiutanckiej powieści „Masz nową parę!”. Książka opowiada historię 41-letniej kobiety, która po rozwodzie szuka miłości na tinderze. Wydarzenie współprowadziła m.in. Małgorzata Ohme. My zapytaliśmy dziennikarkę o to, czy sama korzystała kiedyś z tindera i jakie ma zdanie o portalach randkowych.

Mogę powiedzieć jako osoba, która używała tego portalu, jak i osoba, która obserwuje to już od dłuższego czasu i nie chodzi tylko o tindera, ale wszystkie portale randkowe.  Myślę, że dzisiaj to jest naturalne miejsce spotkań ludzi, którzy nie mają czasu, którzy bardzo dużo żyją online. Trochę z tych dyskotek lokalnych przenieśliśmy się na tindera. Nie ma w tym nic dziwnego, że ludzie w takim miejscu spotykają osobę na randkę czy wręcz miłość życia - powiedziała dziennikarka.

Myślę, że jeszcze dekadę temu byliśmy bardzo sceptyczni do takich relacji online, bo one nie zawierają tego elementu spotkania na żywo, tej ekspresji mimicznej i wielu różnych źródeł komunikacji. Dzisiaj wydaje mi się, ze to jest absolutnie normalne. Mamy tak mało czasu w kontakcie bezpośrednim z innymi ludźmi i okazji, żeby kogoś spotkać. Szczególnie pandemia jeszcze bardziej przyśpieszyła te wszystkie procesy, że nie ma w tym nic według mnie nic złego ani dziwnego - dodała

 

Kim jest nowy partner Małgorzaty Ohme?

Małgorzata Ohme swojego byłego męża poznała zaledwie w wieku 20 lat. Para pobrała się po dwóch latach znajomości i doczekała się dwójki dzieci. Ostatecznie dziennikarka i Rafał Ohme rozstali się w 2015 roku. Od tamtego czasu prowadząca „Dzień dobry TVN” unikała odpowiedzi dotyczących jej życia prywatnego. O tym, że znów jest zakochana poinformowała swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@gosiaohme)

Dzisiaj mam wyjątkowy dzień i dzielę się z Wami mocą dobrych uczuć. Chcę Was prosić, abyście nigdy przenigdy nie dali sobie wmówić, że miłość gdy jest się dojrzałą kobietą z dziećmi, byłymi, karierą i tysiącem spraw na głowie jest zbyt trudna by mogła się spełnić (…) – napisała wtedy w poście Ohme. 

Nowym partnerem dziennikarki jest Rafał Jakóbiak. Mężczyzna jest biznesmenem związanym z branżą stomatologiczną, a prywatnie ojcem jedenastolatki. W marcu para obchodziła rocznicę swojego związku.