Małgorzata Ohme jest mamą 18-letniego Jerzego i 15-letniej Klary. Ich tatą jest Rafał Ohme, były mąż prowadzącej "Dzień dobry TVN". Dziennikarka urodziła syna w wieku 24 lat. Dziś, z okazji jego urodzin, pisze: "Byłam młoda, głupia, żadna była ze mnie matka". Obok jej słów nie sposób przejść obojętnie.

Małgorzata Ohme składa życzenia synowi: "Chcę, abyś wiedział, że jestem dumna z tego, kim jesteś"

Małgorzata Ohme przy okazji urodzin syna Jerzego postanowiła nie tylko złożyć mu życzenia, ale również podzielić się swoimi matczynymi przemyśleniami,

Piszę z nadzieją, że nie zauważysz, ale jak nie napiszę, to pęknę. Wzruszenie ściska mi gardło i choć rzadko słów mi brak, to jestem pusta w słowach — zaczęła skierowany do syna wpis.

Nie mam pojęcia, kiedy to minęło; 18 lat naszego życia razem, byłam młoda, głupia, żadna była ze mnie matka, ale kochałam Cię zawsze całym swoim sercem.

W dalszej części wpisu dziennikarka udziela synowi rad, a także podkreśla jego zalety i fakt, że jest z niego dumna:

[...] Proszę Cię, nigdy nie trać swojego poczucia humoru, ale bądź poważny gdy trzeba być; nie udawaj idioty ani mądrzejszego niż jesteś, bo nie ma takiej potrzeby. Jesteś mądry, dobry i kochany. Jesteś wspaniałym chłopakiem. Życzę Ci pięknego dorosłego życia. Życzę Ci wszystkiego, czego mi zabrakło i czego miałam aż nadto. [...] Chcę, abyś wiedział, że jestem dumna z tego kim jesteś, kim się stałeś. Jestem szczęśliwa, że spotkaliśmy się w tym samym życiu, że jestem Twoją matką, a Ty moim synem.

Pamiętaj, że zawsze jestem gdzieś blisko, tuż na wyciągnięcie ręki. W innym pokoju, we śnie lub w modlitwie. Zawsze.

Chyba zgodzicie się z nami, że takiego wsparcia od mamy potrzebuje każde dziecko.