Małgorzata Kożuchowska zachwyca fryzurą

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła fanów swoim najnowszym zdjęciem na Instagramie. Uwielbiana aktorka oczarowała stylizacją i fryzurą. Chociaż fani stopniowo przyzwyczajali się do tego, że Małgorzata Kożuchowska od jakiegoś czasu zapuszcza włosy, to w takim wydaniu dawno jej nie widzieliśmy. 

Małgorzata Kożuchowska postawiła na modną w tym sezonie fryzurę "straight bob". Charakteryzuje się ona równym cięciem na całej długości. Efekt jest taki, jakby fryzjer niemalże od linijki robił cięcie. Jest to chyba najbardziej klasyczny rodzaj boba. To idealna fryzura dla prostych włosów, które w takim uczesaniu wyglądają niezwykle zdrowo i gładko. Warto podkreślić, że "straight bob" nie każdemu pasuje i wbrew pozorom jest wymagający. Trzeba zadbać, żeby włosy były idealnie proste i nie wywijały się w żadną stronę. Chyba, że zdecydujemy się zrobić fale, co przy tym rodzaju cięcia wygląda niezwykle efektownie. Małgorzata Kożuchowska stawia na "straight bob" w wersji wyprostowanej i wygląda w tej fryzurze obłędnie.

Ale włosssss - pisze pod postem Kożuchowskiej Ada Fijał.

To Cię może zainteresować:

Nowa fryzura Małgorzaty Kożuchowskiej "straight bob" i jej stylówka robią wrażenie

Patrząc na ostatnie zdjęcia Małgorzaty Kożuchowskiej widzimy, że aktorka z rozmachem i energią rozpoczęła nowy rok. 

Wracam do codziennych i zupełnie nowych obowiązków z naładowanym akumulatorem! Nie odpuszczam, nie zwalniam! Działam! Na swoich warunkach! Już dziś zapraszam Was w najbliższy weekend do teatru, a jutro widzimy się w Zakopanem… na planie filmu „Zimowe marzenie”! Dzieje się! - napisała na Instagramie.

Fani zwrócili uwagę na stylizację aktorki. Kobaltowy kombinezon w białe groszki podkreślający talię zachwycił wszystkich. W połączeniu z nową fryzurą to strzał w dziesiątkę. 

My znalazłyśmy podobne w sklepach:

Chociaż Małgorzata Kożuchowska od lat uznawana jest za ikonę mody, to ostatnia stylizacja udowadnia, że ten tytuł zdecydowanie jej się należy.

Zobacz także:

Przeczytaj także:

A Wy jak oceniacie najnowszy look Małgorzaty Kożuchowskiej?