Małgorzata Kożuchowska z nową fryzurą

Małgorzata Kożuchowska przez fanów uwielbiana jest między innymi za rolę Hanki Mostowiak w popularnym serialu „M jak Miłość”, czy Natalii Boskiej w „Rodzinka.pl”. 50-letnia aktorka nie zwalnia tempa i współpracuje też przy kinowych produkcjach, takich jak „Gierek” czy „Plagi Breslau”, oglądać ją można też na deskach teatru. Oprócz talentu aktorskiego, Małgorzata Kożuchowska znana jest też z niesamowitego wyczucia stylu - jej wybory modowe są inspiracją dla milionów Polek, które uważnie śledzą jej profile w mediach społecznościowych. 

Ostatnio Kożuchowska zamieściła na Instagramie zdjęcie, które wywołało niemałe poruszenie wśród Internautów. Aktorka pokazała selfie z metamorfozy, która wiąże się z jej najnowszą rolą w produkcji „Gdzie diabeł nie może tam baby pośle”, która osadzona jest w latach 80. i 90. Gwiazda, którą na co dzień jest blondynką z dosyć krótko ściętymi włosami, uśmiecha się ze zdjęcia z rudą burzą loków na głowie!

Szalone lata 90-te czyli matura i początek studiów…wspaniale móc wrócić do tamtych czasów…choć na chwilę! – napisała w poście Kożuchowska

”Petarda!”

Choć metamorfoza Małgorzaty prawdopodobnie jest zasługą peruki, pod postem zawrzało! Ognista rudość ewidentnie przypadła do gustu fanom, którzy nie szczędzą słów zachwytu. „Petarda!”, „Przepięknie”, „Powinnaś zostać przy takim kolorze” - to tylko część z komentarzy. Aktorkę w takim wcieleniu będziemy mogli oglądać dopiero za jakiś czas - prace nad komedią Global Studio mają rozpocząć się w lipcu.