„Malcolm i Marie”: Zendaya i John David Washington zagrają małżeństwo

„Malcolm i Marie” to najnowszy film twórcy „Euforii”, Sama Levinsona, któremu zarówno krytycy, jak i internauci wróżą ogromny sukces. W rolach głównych zobaczymy Zendayę i Johna Davida Washingtona. Laureatka nagrody Emmy i aktor znany z „Graczy” czy filmu „Tenet” wcielą się w rolę zakochanych, ale skonfliktowanych małżonków. Ponoć pomysł na film narodził się, gdy z powodu kwarantanny wstrzymano zdjęcia do „Euforii”. Za namową Zendayi, Sam postanowił napisać i nakręcić produkcję, która im obojgu pozwoli zapełnić chwile przestoju i uniknąć nudy.

Tak powstał „Malcolm i Marie”, czarno-biała opowieść o młodym małżeństwie wschodzących gwiazd Hollywood, które łączy gorące uczucie, a które jednoczenie ma wiele do przepracowania. Chwile namiętności i intymności przeplatają z nigdy nieustającym konfliktem.

ZOBACZ TEŻ: Jest decyzja w sprawie bajki o mężczyźnie z najdłuższym penisem świata. To nie spodoba się wielu rodzicom

„Malcom i Marie”: kiedy premiera

Sam Levinson nie tylko stanął za kamerą, ale jest też autorem scenariusza do filmu. Reżyser kultowych produkcji takich jak „Euforia”, czy „Assassination Nation” zdążył już zapracować na swoje nazwisko. Nic więc dziwnego, że po jego najnowszym filmie „Malcolm i Marie” wszyscy wiele się spodziewają. Między platformami streamingowymi toczył się zaciekły bój o prawa do emisji. W końcu wykupił je Netflix, co kosztowało go ponoć 30 mln dolarów!

„Malcom i Marie” będziemy mogli obejrzeć już od 5 lutego. Widzieliście już zwiastun?

ZOBACZ TEŻ: Margot Robbie zagra lalkę Barbie. Ten film sprowokuje dyskusję!

 

Zobacz także: