Stylizacja na festiwal: jak ją stworzyć?

Sezon festiwalowy w pełni, jednak jeśli nadal nie wiesz jak zestawić w ciekawy sposób stylizacje na koncerty pod chmurką, polecamy bliżej przyjrzeć się dodatkom od polskiej marki MAKO. Dwie przyjaciółki co sezon oferują rockowe botki i torebki z frędzlami, za każdym razem w innym wydaniu.

Co jest hitem sezonu?

W letniej ofercie MAKO FOR FESTIVALS znajdziemy klasyczne kowbojki i proste torebki na łańcuszku. Miłośniczki najnowszych trendów z pewnością zakochają się w hicie tego sezonu, mianowicie: belt bag. Praktyczna torebka na pasku, zapinana na biodrach pozwoli Ci na swobodne szaleństwo podczas koncertów.   

 

Da tych z was, które nie wierzą w dodatki kupowane tylko na jeden sezon mamy kolejną dobrą wiadomość: ręcznie wykonywane skórzane produkty MAKO sprawdzą się w zasadzie nie tylko latem.

Polska marka: kto stoi za MAKO?

MAKO w 2011 roku założyły dwie przyjaciółki Ania i Ola, a skóry dziewczyny sprowadzają z Włoch, same torby z kolei wykonują polscy kaletnicy. Dla nas to zdecydowanie jeden z podstawowych wyborów nie tylko na koncert. Uwielbiamy takie smaczki!