Maja Ostaszewska wyglądała obłędnie na premierze westernu "Magnezja". Ubierz się jak gwiazda!

Wieczór premiery nowego filmu "Magnezja" (w kinach od 11 czerwca), w którym Maja Ostaszewska gra jedną z głównych ról obok Agaty Kuleszy i Magdaleny Boczarskiej, zapowiadał się wyjątkowo. To jeden z pierwszych branżowych eventów po ponad roku pandemicznej izolacji i surowych restrykcji. Na szczęście wszystko wraca do normy, a my nie dość, że możemy oglądać długo wyczekiwane premiery w kinowych salach, to w końcu możemy zobaczyć nasze ulubione gwiazdy. Niezmiennie należy do nich Maja Ostaszewska. Zwykle na łamach kobiety.pl analizujemy jej wypowiedzi i aktywizm społeczny. Tym razem postanowiłyśmy skoncentrować się na looku, jaki wybrała na premierowy wieczór.

Maja Ostaszewska na premierze "Magnezji": biała marynarka i satynowa koszulka

Kochamy styl Mai Ostaszewskiej! To połączenie klasyki i francuskiej nonszalancji, które i tym razem dominowały w kreacji, którą aktorka wybrała na wyjątkowy wieczór premiery westernu "Magnezja".

Aktorka założyła bardzo klasyczną białą marynarkę z atłasowymi połami, pod którą założyła bieliźnianą koszulkę we francuskim - buduarowym stylu. Uwielbiamy takie seksowne połączenia! Podobną satynową bluzkę na cienkich ramiączkach znalazłyśmy w sklepie z polską bielizną White Rvbitt

Dłuższa smokingowa marynarka lub lekko oversizowa w męskim stylu to od pewnego czasu trend mocno lansowany przez Instagramerki. Podobną znajdziesz np. w kolekcji polskiej marki Odder Side w nowej letniej kolekcji.

 

 
 
 
 
jak-odtworzyc-te-stylizacje-kasi-tusk0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

jak-odtworzyc-te-stylizacje-kasi-tusk1

jak-odtworzyc-te-stylizacje-kasi-tusk2

 
 
 
 
jak-odtworzyc-te-stylizacje-kasi-tusk3
jak-odtworzyc-te-stylizacje-kasi-tusk4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

jak-odtworzyc-te-stylizacje-kasi-tusk5

Klasyczną górę Maja Ostaszewska skontrastowała wyjątkową spódnicą, która przykuła wzrok wszystkich! To był totalny strzał w dziesiątkę! Aktorka wyglądała jak prosto z wybiegu YSL w dłuższej ołówkowej spódnicy z marszczeniami. Prosto i klasycznie? Tak byłoby gdyby spódnica nie lśniła srebrnymi cekinami jak dyskotekowa kula z lat 70. Majstersztyk!

 Cekinowe spódnice i sukienki, a nawet marynarki zapowiadają się nowym, elektryzującym trendem. Koniecznie zobaczcie kolekcję np. Sandry Stachury, ale też takich marek jak np. Reserved. Podobny model cekinowej spódnicy miała na sobie też Magdalena Boczarska. Przypadek?