Maja Komorowska biega po plaży - najbardziej wysportowana babcia w Polsce!

Maja Komorowska to jedna z najsłynniejszych polskich aktorek. Jej kariera sięga początków lat 60-tych ubiegłego stulecia. Od tego czasu zagrała w kilkudziesięciu filmach, serialach i spektaklach. Wystarczy wspomnień tu chociażby o takich kultowych produkcjach, jak „Cwał”, „Panny z Wilka” czy „Katyń”.

82-letnia Maja Komorowska dziś jest babcią czterech wnucząt, ale bynajmniej nie zamierza ograniczać się do czynności, które tradycyjnie kojarzą się z życiem staruszki. Wciąż jest pełna energii i radości życia, która zaraża innych i zawstydza nawet młodsze pokolenia.

Przy tym wielkim niepokoju, jaki nam towarzyszy, czas nad morzem mobilizuje. Trzeba zebrać energię na rok, który nie będzie łatwy. Jutro Warszawa. Dziękuję Małgosi za zdjęcia!

Opublikowany przez Maję Komorowską Piątek, 31 lipca 2020

 

Zobacz też: 5 najlepszych ćwiczeń dla każdej sylwetki

Maja Komorowska - ma 82 lata i figurę jak nastolatka

Maja Komorowska jest aktywna, prowadzi zdrowy styl życia i regularnie biega. Kilka zdjęć zrobionych aktorce podczas przebieżki nad morzem trafiło właśnie na oficjalny profil aktorki na Facebooku. To wystarczyło, by konto Mai Komorowskiej zasypał deszcz pozytywnych komentarzy, zachwytów i gratulacji.

Maja Komorowska – w czarnej bluzce i okularach przeciwsłonecznych, z rozwianymi siwymi włosami i uśmiechem na twarzy biega po opustoszałej plaży, prezentując swoje wysportowane ciało. Takiej figury mogłaby pozazdrościć pani Mai niejedna nastolatka!

- Przy tym wielkim niepokoju, jaki nam towarzyszy, czas nad morzem mobilizuje. Trzeba zebrać energię na rok, który nie będzie łatwy - napisała aktorka pod zdjęciami, informując, że to pożegnalne zdjęcia z wakacji nad morzem i że jutro wraca do Warszawy.

Zobacz także:

- Maju Komorowska jesteś wielka! Piękno i mądrość, energia! Chcę być taka jak Ty! Kocham – napisała pod postem aktorki Maja Ostaszewska.

- Maju!!!! Jesteś niesamowita!!! – dodała Anna Korcz, również zachwycając się formą i energią gwiazdy.

Borys Szyc zostawił pod postem sześć serduszek!

Ktoś nawet stwierdził, że Maja Komorowska spokojnie mogłaby wylądować na okładce Vogue’a.

Zobacz też: Jak zacząć biegać po 40-tce

Maja Komorowska - inspiracja dla każdego z nas

Tymczasem Karolina Korwin Piotrwska na swoim profilu na Instagramie tak opisała zdjęcia Mai Komorowskiej:

To jest Maja Komorowska
Wspaniały człowiek, Artystka, Postać.
Bądźmy jak Pani Maja.
Zawsze pod wiatr.
Zawsze młodzi. Z energią i pasją. Zakochani. Żywi ludzie a nie lalki. Trzeba żyć. Biegać. Oddychać.

Ja chcę być jak Maja.
No i będę.

Jestem przekonana, że wiele osób, widząc Maję Komorowską, spróbuje wsiąść dzisiaj na rower, pobiegać albo chociaż wykonać kilka przysiadów. I to jest prawdziwa fitness guru, inspiracja dla wielu z nas! Nigdy nie jest za późno na trochę ruchu, a Maja Komorowska jest doskonałym na to dowodem!

Zobacz też: Jak najszybciej poprawić kondycję?