Maja Hyży już po porodzie! Wokalistka została mamą po raz czwarty. Tym samym urodziła drugą córeczkę. To także drugie dziecko, które ma wspólnie ze swoim obecnym partnerem, Konradem Kozakiem. Choć ostatnia ciąża wokalistki nie była planowana, decyzję o walce o dziecko przyspieszyło poronienie, którego doświadczyła piosenkarka. Dziś para może cieszyć się z drugiej pociechy, która przyszła na świat kilka dni temu.

Maja Hyży urodziła! Znamy płeć i imię czwartego dziecka wokalistki!

Maja Hyży znowu została mamą! Wokalistka zamieściła zdjęcie, które rozwiewa wszystkie wątpliwości. Na fotografii widzimy rozpromienioną Maję, która trzyma na rękach kilkudniowe maleństwo. Czwarta pociecha Hyży okazała się być dziewczynką. W najnowszym poście na Instagramie celebrytka zdradziła, jak nazwała czwartego malucha.

Cześć, jestem Zosia i mam się wspaniale! - podpisała zdjęcie Maja Hyży

Maja Hyży nie wyobraża sobie życia bez dzieci: "Może popadłabym w depresję"

Niedawno wokalistka udzieliła szczerego wywiadu dla magazynu Viva, w którym odniosła się także do tego, że zamiast rozwoju kariery wybrała macierzyństwo. Maja Hyży nie ma wątpliwości, że byłą to świetna decyzja, ponieważ gdyby nie miała dzieci "mogłaby popaść w depresję":

Gdybym sobie wyobraziła moje życie bez dzieci, nie wiem, jakby ono wyglądało. Może popadłabym w depresję. Chciałabym iść dalej drogą muzyczną, natomiast na pewno nie mając dzieci, żyłabym w pustce. A z dzieciakami, wiadomo, są lepsze i gorsze dni, ale nigdy nie jest nudno - powiedziała wokalistka

 

PRZECZYTAJ TAKŻE: