Agnieszka Mrozińska skomentowała w mediach wyznanie Mai Hyży. W rozmowie z portalem "Jastrząb Post" przyjaciółka wokalistki, która kilka dni temu ujawniła w social mediach, że straciła ciążę, ujawniła, jak czuje się Maja Hyży i dlaczego zdecydowała się opisać swoją historię na Instagramie.

Agnieszka Mrozińska mówi, jak Maja Hyży czuje się po utracie ciąży i dlaczego zdecydowała się podzielić swoją historią w sieci

Niedawno Maja Hyży zamieściła na swoim instagramowym profilu poruszający wpis. Ujawniła, że jakiś czas temu poroniła i wciąż nie może pogodzić się z utratą ciąży:

Nie zdążyłam poczuć Twoich pierwszych ruchów. Nie zdążyłam zobaczyć Twoich małych rączek, ani Twoich małych nóżek. Nie zdążyłam, bo Cię już ze mną nie ma... Stres. Silne krwawienie. Karetka. Poronienie. Walcząc o swoich synów, straciłam Ciebie. Dziś wielki smutek. Łzy Nasze i dzieci. Rozpacz. Każdego dnia pracujemy nad tym, by udźwignąć ten ból - zwierzyła się wokalistka.

Traumatyczne wydarzenie z życia przyjaciółki skomentowała publicznie Agnieszka Mrozińska:

Wiedziałam. Było to dla mnie bardzo przykre. Maja strasznie chciała powiększyć rodzinę - w ogóle jest stworzona do rodzenia dzieci, jest wspaniałą mamą i wiedząc o tym, jak bardzo jej zależało, jak bardzo się cieszyła, to mi serce pękło. Mocno to przeżyłam. Wczoraj jak czytałam ten wpis, to się popłakałam, mimo że już wiedziałam - powiedziała łamiącym się głosem piosenkarka i aktorka.

Mrozińska potwierdziła, że Maja Hyży wciąż mocno przeżywa osobistą tragedię:

Maja bardzo to przeżywa. Mam nadzieję, że się podniesie.

Agnieszka Mrozińska zdecydowała się także odpowiedzieć na pytanie, dlaczego Maja postanowiła podzielić się ze światem swoją historią:

Maja jest ogólnie taką osobą, że dzieli się wieloma różnymi sytuacjami ze swojego życia. Ma chyba taką misję, potrzebę - przyznała Agnieszka Mrozińska.

Życzymy Mai Hyży i jej bliskim dużo siły w trudnym dla nich czasie.

 

Zobacz także: