Maja Hyży tuż przed porodem

Maja Hyży już niedługo po raz czwarty zostanie mamą. Artystka właśnie pochwaliła się przepiękną sesją ciążową na Instagramie. Maja Hyży pozuje w niezwykle klimatycznej scenerii z koniem. Obok fotografii Maja Hyży napisała:

Świadoma swojego ciała i zmian, które na nim powstają i zostają już na zawsze. Świadoma swojej wartości, swoich wad i zalet. Świadoma co dla Niej najlepsze, a co najgorsze - to właśnie JA!

Sesja zachwyciła Internautów, ale nie wszystkich. Jedna z Internautek doczepiła się do gołego brzucha Mai Hyży.

- Koń piękny, brzuch wielki, wywalony. Nie, co to za moda napięty brzuch wystawiać. Zero gustu. Afisz, jakby jedyna na świecie była w ciąży.

W obronie artystki stanęli fani gwiazdy.

- Zauważyłem, że zaglądasz tu tylko by się wyrzygać. Zmień azymut - napisał jeden z Obserwatorów.

- Co za babsko z Ciebie wredne i zazdrosne. Pewnie w ciąży wyglądałaś tzn. nie wyglądałaś wcale, dlatego zazdrość zżera Cię od środka, że inna Kobieta wygląda i czuje się pięknie!! - nie mogła wytrzymać inna Obserwatorka.

To nie pierwszy raz kiedy Maja Hyży zbiera negatywne komentarze od fanów za odsłanianie brzucha w ciąży. Kiedy w lutym wokalistka pojawiła się na premierze polskiej produkcji "Miłość jest blisko", rozpętała się prawdziwa burza. Hyży założyła wówczas kreację projektanta Roberta Czerwika. Sukienka w artystyczny sposób odsłaniała ciążowy brzuszek gwiazdy. - "Coś tu poszło nie tak z tym strojem, po kiego gwinta tak paradować z brzuchem ciążowym i tak każdy wie, że spodziewasz się dziecka". 

Maja Hyży odpowiedziała na złośliwe komentarze, twierdząc, że kobieta w ciąży nie powinna wstydzić się swojego ciała. - "Bardzo się cieszę, że została rozpoczęta dyskusja. "Kobieta w ciąży...", "odsłonięty brzuszek...", "wypada, czy nie wypada?"... Dziewczyny, oczywiście, że wypada! Żadna z nas nie powinna się wstydzić tak pięknego stanu, jakim jest ciąża" - mówiła w rozmowie z Plotkiem.

Nam sam Robert Czerwik skomentował całą sytuację:

- Dziwi mnie, że "wywalone" silikonowe piersi nikogo nie oburzają, a często są wręcz wyraźnym atutem w budowaniu kariery. Za to ciążowy brzuch i sposób jego wyeksponowania wzbudza tyle kontrowersji. Pamiętajmy o tym, że wydarzenie, na którym pojawiła się Maja miało charakter komercyjny. To nie był bal w ambasadzie ani obiad w towarzystwie dyplomatów - mówi Robert Czerwik dla kobieta.pl

Szerszą i jakże ważną wypowiedź Roberta Czerwika przeczytacie w naszym artykule poniżej: