Maja Hyży już dawno nie była tak szczęśliwa. W listopadzie ubiegłego roku piosenkarka po raz pierwszy pokazała światu swojego nowego partnera, Konrada, a dziś dowiadujemy się, że para wkrótce przywita na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko! Półfinalistka trzeciej edycji programu "X Factor ", a prywatnie była żona wokalisty Grzegorza Hyżego, pochwaliła się nam pięknym zdjęciem z już wyraźnie zaokrąglonym brzuchem. W rozmowie z Gala.pl przyszła mama wyznała, że kolejna ciąża była spełnieniem jej marzeń.

Od ośmiu lat jestem mamą cudownych bliźniaków, ale od początku czułam, że moje zasoby macierzyństwa są znacznie większe i czułam potrzebę posiadania jeszcze jednego dziecka - wyjaśnia.

Maja Hyży o swojej drugiej ciąży

30-letnia mama Wiktora i Alexandra nie ukrywa, że ponowne macierzyństwo jest pięknym dopełnieniem jej nowego, bardzo udanego związku.

- Z Konradem, moim partnerem to było zakochanie od pierwszego wejrzenia. Już na pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że trafił swój na swojego. A ciąża jest tylko i aż przypieczętowaniem naszej miłości oraz wisienką na kilkupiętrowym torcie. Dlaczego? Bo każde z Nas jest już po przejściach, z bagażem doświadczeń, a dla siebie staliśmy się karmą za wcześniejsze upadki - tłumaczy Maja.

Przyszłej mamie w tym wyjątkowym czasie życzymy dużo zdrowia i spokoju.

Zdjęcia Mai Hyży i jej ukochanego możecie obejrzeć w naszej GALERII.

ZOBACZ TEŻ: Maja Hyży skończyła 30 lat! Zobacz, jak wyglądało przyjęcie urodzinowe artystki [ZDJĘCIA]

Zobacz także: