Maja Bohosiewicz pokazała piękne zdjęcie w negliżu: "Już nie wiem, co piękniejsze", zachwycają się internauci

Maja naga czy ubrana - można zadać sobie pytanie patrząc na zdjęcie Mai Bohosiewicz, które wrzuciła na swój instagramowy profil. Właścicielka marki Le Collet ma na sobie tylko kolczyki i komplet pięknej bordowej bielizny. Wygląda obłędnie! Internauci potwierdzają tę opinię w komentarzach, w których pojawiają się tylko same komplementy na temat urody i figury Mai, oraz pytania o zjawiskowy komplet bielizny.

No jak się jest tak piękną kobietą to może tylko wygody brakować bo wszystko wygląda na tobie pięknie ale to fakt znaleźć cos ładnego i wygodnego zarazem jest dość trudne. Musze sprawdzić te bieliznę.

Świetnie dopasowany biustonosz i majtki nie dość, że wyglądają zjawiskowo, to sprawiają wrażenie najwygodniejszego kompletu, o jakim mogłybyśmy zamarzyć. Ta bielizna to marka, którą świetnie znamy - to Sloggi! Dodatkowo marka oprócz funkcjonalności, stawia też na dobre ceny - stanik tej marki można już znaleźć za mniej niż 100 zł.

Powiem Wam, że zawsze myślałam, że bielizna ma być albo wygodna albo piękna. Cieszę się, że znalazłam coś co łączy te dwie cechy. Extra pomysł na prezent, dla kogoś kto ceni sobie przede wszystkim wygodę, którą można pięknie połączyć z kobiecością, napisała na Instagramie Maja Bohosiewicz.

A internautki szybko zaczęły wymieniać się swoimi opiniami na temat bielizny Sloggi. Takie komentarze to chyba najlepsza rekomendacja!

Potwierdzam, noszę od miesiąca i nie czuje ze noszę. wygoda i wygląd rzadko idą w parze

Taaak, bielizna sloggi jest wyjątkowo komfortowa #potwierdzam

Uwielbiam sloggi od czasów pierwszej ciąży , teraz już się z nimi nie rozstaje polecam bo wygoda i estetyka level pro ;)