Magdalena Stępień i jej chory synek dodatkowo walczą z koronawirusem: "Trzymajcie dalej za nas kciuki i módlcie się” 

Magdalena Stępień, była partnerka Jakuba Rzeźniczaka, znana z udziału w programie „Top Model”, na bieżąco informuje o dramatycznych wydarzeniach związanych z jej synem. U półrocznego Oliwiera wykryto rzadką odmianę nowotworu wątroby. Rodzice zaangażowali się w ratowanie syna, które polega na terapii zagranicznej. Niestety leczenie podstępnego raka będzie musiało zaczekać, gdyż matka i dziecko walczą obecnie dodatkowo z koronawirusem

„Cześć kochani. Nie odzywałam się kilka dni, ponieważ od piątku walczymy z covidem. Żeby jeszcze wszystkiego było mało, mamy koronawirusa. Jesteśmy na izolacji, na szczęście mały ma się dobrze”, zdradziła Stępień na Instagramie.

Magdalena Stępień o walce o życie syna

Magdalena Stępień nie poddaje się i wykazuje siłą, determinacją i wiarą, jaką mają tylko matki walczące o zdrowie i życie dziecka.

„Tyle już przeszłam w ostatnich miesiącach, że w sumie nic nie jest w stanie mnie złamać, nawet choroba mojego dziecka! Damy sobie z tym radę! Bóg nam pomoże, tylko on widzi moje cierpienie i to, przez co przechodziłam i przechodzę.[…] Mamy nadzieję, że już niedługo wylecimy z Polski, aby kontynuować leczenie mojego małego wojownika. Trzymajcie dalej za nas kciuki i módlcie się”.