Magdalena Lamparska zmieniła kolor włosów. Co za metamorfoza!

Czasami nawet niewielka zmiana na włosach potrafi zrobić „wielkie WOW”. Tak właśnie jest w przypadku Magdaleny Lamparskiej, która na wiosnę postanowiła zmienić odcień swoich blond włosów i dodać im objętości za pomocą specjalnej koloryzacji.

Magdalena Lamparska na swoim koncie na Instagramie prezentuje się w nowej fryzjerskiej odsłonie. Fryzjer wybrał dla aktorki nieco ciemniejszy i cieplejszy odcień blondu, a za pomocą specjalnych refleksów nadał włosom niezwykłej objętości.

Gwiazda jest wyraźnie zachwycona nową koloryzacją, w której główną rolę grają właśnie jaśniejsze refleksy. Specjalne cieniowanie sprawiło bowiem, że włosy wyglądają na gęstsze i bardziej puszyste.

 

Nie tylko Magdalena Lamparska zadowolona jest ze swojej wiosennej fryzjerskiej metamorfozy. Również fani aktorki uznali tę zmianę na plus, komplementując gwiazdę.
Mamy wrażenie, że w tej koloryzacji pojawiło się odrobinę truskawkowego blondu, który jest wyjątkowo mody tej wiosny. Widać to szczególnie na ocieplonych, słonecznych zdjęciach gwiazdy. Co sądzicie o takim ciepłym odcieniu blondu? My zdecydowanie jesteśmy na TAK!

ZOBACZ TEŻ:

FRYZJER MAŁGOSI ROZENEK O NAJMODNIEJSZYCH FRYZURACH NA WIOSNĘ I LATO 2021

Zobacz także:

 

Magdalena Lamparska w nowym hicie Netflixa „365 dni”

- Idzie nowe! – można powiedzieć, widząc wiosenną metamorfozę Magdaleny Lamparskiej, ale „dzieje się” nie tylko na głowie gwiazdy. Polska aktorka rozpoczęła właśnie zdjęcia do kolejnej odsłony filmu „365 dni” Blanki Lipińskiej. Magdalena Lamparska ponownie wcieli się w rolę Olgi, grając u boku Michele’a Morrone’a i Anny Marii Siekluckiej.

- Wracamy na plan. Bardzo jestem podekscytowana, że mogę być częścią projektu Netflix Original. Jesteście gotowi na Olgę? – napisała Magdalena Lamparska pod najnowszym wpisem na swoim koncie na Instagramie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: