Magdalena Cielecka gości na dużych i mniejszych ekranach oraz deskach teatrów w całej Polsce od niecałych trzech dekad. Od tego czasu aktorka niewiele eksperymentowała ze swoim wizerunkiem. Wszyscy przyzwyczailiśmy się do średniej długości blond włosów aktorki, która ostatnimi czasy najbardziej kojarzy się ze swojej roli w ekranizacji powieści Remigiusza Mroza Chyłka.  

Podczas swojej podróży do Paryża aktorka postanowiła jednak drastycznie zmienić swój wizerunek. Jak wygląda teraz?

Magdalena Cielecka w nowej odsłonie – krótkie włosy hitem tego lata?

Magdalena Cielecka opublikowała na swoim profilu zdjęcie, które wywołało niemałe zamieszanie. Aktorka podzieliła się fotografią ze swojego pobytu w Paryżu, na której pozuje w jednej z paryskich kawiarni. Jak widać, Cielecka zdecydowała się na krótkie cięcie, które opisała "paryskim stylem". 

Nowy wizerunek aktorki podzielił fanów. Część z nich nie szczędziła komplementów, twierdząc, że "pani ma paryski styl nawet w wiejskiej chuście z Podlasia". Inni natomiast byli mniej szczodrzy w ciepłych słowach.

Zdecydowanie nietrafiona fryzura i cięcie. Ale jako aktorkę bardzo panią lubię :)

Wcale nie, nie wypisujcie tanich pochlebstw. Ta fryzura jest tragiczna, na szczęście włosy odrastają.

Nieraz mam wrażenie, że czym gorzej to więcej pochlebstw, w tym przypadku Pani Magdo mówię nie. W długich włosach wygląda Pani bosko ,w krótkich stanowczo nie :(

PRZECZYTAJ TAKŻE: