Magdalena Boczarska topless na Instagramie

Magdalena Boczarska znana jest z tego, że ceni sobie swoją prywatność. Tym bardziej fani aktorki byli zaskoczeni, kiedy ostatnio Magdalena Boczarska zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie topless.

Aktorka zapozowała tylko w czarnej marynarce, bez stanika, a piersi zakryła ręką.Okazuje się, że za tym zdjęciem idzie ważny przekaz.

Co 15 sekund gdzieś na świecie u jednej z nas diagnozowany jest rak piersi. Chociaż czasem się boimy, bo to ludzkie, musimy pamiętać o profilaktyce i samobadaniu. - napisała na Instagramie Magda Boczarska

Magdalena Boczarska topless: aktorka zrobiła to w szczytnym celu

Magdalena Boczarska wzięła udział w kampanii znanej marki kosmetycznej, której jest ambasadorką.

"Dla dobra naszego i naszych bliskich Estee Lauder od lat angażuje się w kampanię na rzecz Walki z Rakiem Piersi. Dochód ze sprzedaży limitowanej linii produktów oznaczonych Różową Wstążką zasili fundusz na rzecz badań nad rakiem piersi prowadzonych przy Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Przyłączcie się do akcji i przekażcie ją dalej!" - zachęca aktorka.

Magdalena Boczarska topless: Internautki dziękują aktorce

Internautki doceniły gest Magdy Boczarskiej, co widać w licznych komentarzach zamieszczanych pod zdjęciem. 

"Dziękuję za akcję. Jestem amazonką."

"Zawsze o tym pamiętam. Jestem w grupie ryzyka i o badaniach przypominam swoim uczennicom i uczniom. Chodziłam na usg piersi nawet podczas karmienia piersią, gdzie w społeczeństwie trwa przekonanie, że się wtedy nie da! Rak nie wybiera, nie omija ciężarnych, karmiących, dziewic, singielek czy mężatek. Dla niego każda z nas może być celem..."

"Ja swojego raka mam już za sobą i zawsze powtarzam że jeśli w porę znajdziesz "dziada" to będzie wszystko OK."

"Ważna sprawa, oby jak najwięcej takich akcji".

Kobieta.pl wspiera Polki w walce z rakiem

My również zachęcamy kobiety do badania, dlatego od 1 października wystartowałyśmy z akcją "Różowy październik: wspieramy Polki w walce z rakiem". Przez cały miesiąc będziemy dostarczały Wam merytoryczne porady i artykuły, które powstały we współpracy z ekspertami, tak, żeby szerzyć świadomość na temat profilaktyki raka. Będziecie mogły przeczytać i obejrzeć wywiady z niesamowitymi bohaterkami, podopiecznymi fundacji Rak’n’Roll, które musiały zmierzyć się z nowotworem. 

Dodatkowo zapraszamy Was na bezpłatne konsultacje z ekspertami z Ośrodka CENTRUM w Warszawie i Gdańsku. Dzwoniąc i podając hasło "różowa wstążka" możecie porozmawiać i otrzymać fachową pomoc, dzięki której może łatwiej będzie Wam poradzić sobie z chorobą.

Numer telefonu do Ośrodka to: 696 340 609.

Jeśli Was ten problem nie dotyczy, powiedzcie o naszej akcji swoim znajomym, przyjaciółkom, może w rodzinie macie kogoś, kto zmaga się z nowotworem.