Magda Mołek zachwyca zdjęciami z wakacji

Magda Mołek aktualnie wypoczywa na włoskich wakacjach. Dziennikarka od czasu do czasu zamieszcza zdjęcia z urlopu, które są szeroko komentowane. Fani doceniają naturalność Magdy Mołek i właśnie to widzimy na jej Instagramie. Zwłaszcza ostatnie zdjęcie bez makijażu wprawiło nas w zachwyt. Dlaczego? Sami zobaczcie.

46-letnia Magda Mołek pokazała się w wersji sauté. Zmarszczki, piegi i naturalna opalenizna dziennikarki skradły serca Internautek. Zachwycone naturalnością pani Magdy piszą:

- Pani Magdo jest Pani przepiękną kobietą. Jesteśmy rówieśnicami i uważam, że to mój najlepszy czas - pisze jedna z fanek. Tej wypowiedzi przyklaskuje dziennikarka, podkreślając, że to również jej najlepszy czas.

Magdalena Szumowska, reżyserka i producentka filmowa dodaje: "Piękna i naturalna kobieta".

Uwielbiam naturalne kobiety....to taka rzadkość dzisiaj - doceniają fotografię Magdy Mołek Obserwatorki.

Zobaczcie zdjęcie Magdy Mołek bez makijażu, które wywołało takie poruszenie:

Tak jak pisała w komentarzach Magda Mołek, widać, że ostatni czas jest rzeczywiście niezwykle dobry dla dziennikarki. W końcu pani Magda robi to co lubi i to na swoich zasadach. A zdjęcie pokazane w mediach społecznościowych udowadnia, że w pełni akceptuje siebie, co doceniają jej fanki.

Zobacz także:

Zobacz także:

Magda Mołek pozuje w bikini

Ostatnie zdjęcie Magdy Mołek w bikini to prawdziwa petarda. Dziennikarka pozuje w jednoczęściowym bikini, zapraszając jednocześnie na swoją najnowszą rozmowę z Julią Wieniawą na kanale "W moim stylu" na YT.

Zarówno figura jak i kostium kąpielowy Magdy Mołek wzbudziły zainteresowanie fanek.

Jaka figurka!

Kwintesencja kobiecości.

Masz świetną figurę i bardzo zgrabne nogi.

My też podpisujemy się pod tymi komentarzami!