Magda Mołek w klasycznym czarnym bikini

Magda Mołek to jedna z najbardziej stylowych gwiazd. Jej garderoba jest pełna koloru i modowych eksperymentów, które dziennikarka chętnie prezentuje w mediach społecznościowych. Tym razem jednak Magda Mołek opublikowała zdjęcie z urlopu, w bardziej skąpej i stonowanej stylizacji - a dokładnie w czarnym bikini.

Mołek postanowiła na klasyczny model z trójkątną górą, wiązany na szyi. Letnią stylizację dopełnia wakacyjny naszyjnik i jasnoniebieskie pareo. Czarny strój kąpielowy nie jest oczywistym wyborem na plażę. Zwykle naszym pierwszym wyborem są kolorowe modele. A jednak idąc śladem Magdy Mołek warto zastanowić się nad bikini w czerni, które w tym sezonie jest bardzo modne. To świetny wybór dla osób, które lubią stonowaną elegancję i na co dzień ubierają się minimalistycznie i w czerni, więc nie czują się swobodnie w barwnych strojach nawet na plaży.

Instagram @magda_molek

Gdzie znajdziesz najciekawsze czarne dwuczęściowe stroje kąpielowe?

W to lato czarne stroje kąpielowe są jednym z najmocniejszych plażowych trendów na równi z modelami w bieli. Modne są modele klasyczne - trójkątne, wiązane na sznureczkach, jakie nosi Magda Mołek. Ale w kolekcjach sieciówek oraz polskich marek znajdziesz też bardziej finezyjne dwuczęściowe stroje kąpielowe. Mocnym trendem wśród tegorocznych bikini są modele retro i w rustykalnym stylu, wiązane kokardkami na ramionach z dołem z wysokim stanem, marszczeniami (idealny wybór dla pań, które chcą optycznie powiększyć biust). Wśród najmodniejszych modeli są też te, inspirowane latami 90. z wiązaniami, dżetami i biżuteryjnymi dodatkami takimi jak łańcuszki czy perełki. 

Poniżej znajdziesz nasz przegląd czarnych bikini z sieciówek, z wyprzedaży i z kolekcji polskich marek.