Magda Mołek w modnym kombinezonie

Jedna z najlepszych dziennikarek telewizyjnych Magda Mołek doskonale zna się na modzie i bieżących trendach, co widać w każdej niemalże stylizacji gwiazdy. Jest jedną z niewielu kobiet w telewizji, które dobrze wyglądają zarówno w stonowanych zestawach jak i odważnych sukienkach, marynarkach czy z wyróżniającymi się dodatkami. Naturalna, filigranowa - w zasadzie pasuje na nią prawie wszystko.

Gwiazda na swoim Instagramie dzieli się z fanami inspiracjami, sytuacjami z życia zawodowego, kulisami wywiadów i właśnie wspomnianymi już stylizacjami. Za każdym razem pod postem pojawia się mnóstwo komentarzy.

Najnowsze zdjęcie Magdy Mołek przedstawia ją w kolorowym kombinezonie stylizowanym na lata 70. we wzór paisley. Etniczne wzory, duża kokarda orzy dekolcie, szerokie nogawki i narzucona nonszalancko marynarka sztruksowa to mocna inspiracja stylem vintage. Do tego brązowe, skórzane sandałki na platformie, ozdobione metalowymi sprzączkami i mamy look ala francuski dom mody Chloe.

Jak nosić kombinezon jesienią?

Do drobnej sylwetki dziennikarki taki kombinezon pasuje idealnie, choć mówi się, że szerokie nogawki to wybór dla wysokich kobiet. Jeśli jednak założymy do nich buty na platformie, a na ramiona narzucimy żakiet czy marynarkę - poradzimy sobie niezależnie od wzrostu. Panie o większym biuście mogą mieć mały problem z górą takiego kombinezonu - duże kokardy uwydatniają piersi, podobnie jak mnogość wzorów.

Fanki Magdy Mołek na Instagramie jednak totalnie oszalały na punkcie tego zestawu.

"Ale stylowa! Kolory cudne", "Nieziemska!", piszą pod zdjęciem.

Musimy przyznać, że taki powiew francuskiej bohemy bardzo nam się podoba!