Magda Mołek żegna się z programem "W roli głównej"

Kiedy Magda Mołek rok temu zapowiedziała, że rezygnuje z roli prowadzącej "Dzień Dobry TVN" po 15 latach, wszyscy zastanawiali się, co teraz będzie robić dziennikarka. Magda Mołek uspokajała wówczas, że nie żegna się ze stacją i nadal będzie prowadziła swój program "W roli głównej".

"Dzień Dobry TVN", w porozumieniu ze stacją TVN, postanowiłam zrobić sobie przerwę. Mój najwspanialszy współprowadzący Marcin Meller też. To nie oznacza, że znikam z wizji w ogóle. (...) A na antenie TVN Style będę nadal dla Was robić moje rozmowy z cyklu "W roli głównej". - mówiła w lipcu 2019 roku Magda Mołek.

Tym bardziej najnowsza informacja, że Magda Mołek odchodzi ze stacji i żegna się z programem "W roli głównej", dla niektórych mogła być zaskoczeniem. 

Magda Mołek: co teraz będzie robić?

Jednak ci, którzy na bieżąco śledzą dziennikarkę w mediach społecznościowych, mogli przewidzieć taki scenariusz. Przez ten rok Magda Mołek postanowiła spróbować swoich sił jako Youtuberka i widać, że taka rola bardzo jej się spodobała i zdaniem wielu, czuje się jak ryba w wodzie.

Dla mnie YouTube jest emanacją wolności. Ja tam wchodzę i po prostu wiem, że tam możesz wszytko, ale to będzie w moim stylu, czyli nie będę tam fikać koziołków, nie zamierzam nagle udawać, że jestem kimś innym. Robię tylko swoje rzeczy w sposób, który pewnie sama sobie, będąc w telewizji, zabraniałam robić w taki sposób, jakaś autocenzura, autokontrola. Teraz mam to w du*ie - mówiła niedawno w rozmowie z Karolem Paciorkiem.

Magda Mołek już od trzech miesięcy prowadzi na swoim kanale na program "W moim stylu", który podobnie jak "W roli głównej" opiera się na szczerych rozmowach z zaproszonymi gośćmi. To oznacza, że jesienią już nie zobaczymy dziennikarki w projekcie TVN.

Magda Mołek pracuje nad swoją książką

Dziennikarka jakiś czas temu w wywiadzie dla Plejada.pl zdradziła, że pracuje nad swoją książką. Jak zapowiada, będzie to zbiór wywiadów z kobietami. 

Zainspirowała mnie do tego autobiografia Michelle Obamy. Szukam takich polskich Michelles, czyli kobiet, których mężowie lub partnerzy są bohaterami masowej wyobraźni w naszym kraju. One stoją niby trochę z boku albo z tyłu, ale tak naprawdę są ich równorzędnymi parterkami. Zależy mi na tym, by odpowiedzieć na pytanie, jak mądrą kobietę musi mieć obok siebie ten znany czy poważany mężczyzna, żeby osiągnąć sukces. Chcę stworzyć tę książę z miłości do kobiet i kobiecej mądrości" - tłumaczy.

Dziennikarka podkreśla, że Polki nie potrafią odważnie i otwarcie mówić o sobie, swojej sile i sukcesach. "Nauczono nas, że trzeba stać cicho w kącie, robić swoje i się nie wychylać, żeby nie przyćmić gwiazdy swojego mężczyzny. Uważam, że nie powinno tak być. (…) Uważam, że kobietom należy się miejsce w historii świata. Bo na nie zapracowały, często dwa razy ciężej niż mężczyźni - dodaje Mołek.

Przeczytaj także: Magda Mołek będzie uczyć Polki seksu? „Kobiecy seks nadal leży w szufladzie wstydu”

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ROZWAŻNA i EROTYCZNA Dziewczyny (i Chłopaki)! Kobiety (i Mężczyźn)! Co za dzień!!! Właśnie wystartował nasz podcast o kobiecej seksualności, który stworzyłyśmy dla Was z Joasią Keszką @joanna_keszka_barbarella.pl Ten tytuł „Rozważna i erotyczna” kryje tyle niespodzianek, że po wysłuchaniu nas, trudno Wam będzie zasnąć  Odcinek #1 jest darmowy - do odsłuchania w sieci (YouTube, Spotify) a każdy kolejny znajdziecie w aplikacji @empikgo I oczywiście mam dla Was ofertę nie do odrzucenia  Z kodem rozwazna30dni słuchacie i czytacie 30 dni za darmo w aplikacji @empikgo Kod tylko dla Was, aktywny do 30.08.2020 r. Trzeba wejść na stronę: www.empik.com/gofree A teraz bierzcie i słuchajcie do woli  Wróćcie do mnie lub do Joanny z wrażeniami i komentarzami! Pierwszy odcinek jest o języku w seksie, o przełamywaniu oporów w głośnym wypowiadaniu „tych” wyrazów. O stereotypach i podwójnych standardach w traktowaniu kobiet i mężczyzn, czyli o naszej rzeczywistości. Zrobiłyśmy ten podcast z miłości. Miłości do Kobiet, do siebie samych i do mądrości Matki Natury Oddajemy dziś to nasze dziecko w Wasze ręce i uszy wierząc, że razem zaczniemy zmieniać nasze życia na lepsze. ROZWAŻNA I EROTYCZNA #podcast #rozwaznaierotyczna #talks #women

Post udostępniony przez Magda Mołek (@magda_molek) Lip 15, 2020 o 10:07 PDT