Magda Mołek niejednokrotnie zachwyciła nas swoimi stylizacjami, które możemy podejrzeć na jej profilu na Instagramie. Nie bez powodu pod każdym zdjęciem pojawia się wiele komentarzy o pochodzenie ubrań dziennikarki - gwiazda łączy najnowsze trendy z klasycznymi elementami garderoby, które każda z nas na pewno znajdzie w swojej szafie. 

Tym razem znana dziennikarka postanowiła zapozować w największym hicie tej jesieni - puchowej kamizelce bez rękawów, którą w swojej szafie ma aktualnie każda blogerka modowa. Tego typu okrycie wierzchnie nie tylko utrzymuje odpowiednią temperaturę ciała w coraz mroźniejsze dni, ale także urozmaica stylizację i sprawia, że nawet najbardziej klasyczny i minimalistyczny look będzie wyglądał modnie.

Magda nie jest jedyną gwiazdą, którą zachwycił najnowszy trend. W swojej szafie kamizelki bez rękawów ma także m.in. Julia Wieniawa. Aktorka postanowiła na dużo krótszy i lżejszy model, który sprawdzi się idealnie w cieplejsze jesienne dni. Gdzie znaleźć kamizelki bez rękawów, zarówno te krótsze jak i dłuższe? Podpowiadamy!