Magda Mołek nie boi się mówić prawdy o macierzyństwie

Magda Mołek jest uważana za ikonę stylu, ceniona za profesjonalizm i warsztat dziennikarski, a podziwiana za klasę i szacunek do własnego życia prywatnego. Na jedno z niewielu osobistych wyznań zdobyła się niedawno. Nie zrobiła jednak tego dla rozgłosu, ale w ramach sprzeciwu wobec promowanej w mediach społecznościowych wizji macierzyństwa w stylu “glamour”. Chodzi na przykład o pozowane zdjęcia w pełnym makijażu, idealnej fryzurze czy skąpych strojach, które odsłaniają perfekcyjną figurę po ciąży.

43-letnia dziennikarka dobrze wie, jak wygląda tak zwane prawdziwe życie, bo sama jest mamą dwóch synów: 7-letniego Henryka i rocznego Stefana. W niedawnym wywiadzie dla magazynu “VIVA!” zdradziła, że godzenie pracy z opieką nad dziećmi i domem jest dla niej olbrzymim wyzwaniem: 

Przez ostatni rok nie przespałam porządnie ani jednej nocy. Mam 43 lata, dwoje dzieci, w tym jedno malutkie, wymagającą pracę zawodową, więc mam też prawo przyznać, że jestem po prostu zmęczona. I niech to będzie mój wyraz solidarności z polskimi kobietami, które przez siedem dni w tygodniu mają ręce pełne roboty. Ja też. Przez 25 lat intensywnej prawy zawodowej wydawało mi się, że w życiu wszystko jest do pogodzenia. Otóż nie jest.

Magda Mołek: naturalna i opalona na Instagramie

Teraz Magda Mołek znowu pokazała się nie jako idealna "pani z telewizji", ale swobodna i przystępna osoba. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała selfie zrobione podczas powrotu z nadmorskiego urlopu. Na jej twarzy widać tylko ślady makijażu i szeroki uśmiech. 

 

Pod zdjęciem dziennikarka napisała:

Taki tam uśmiech po podładowaniu baterii nad polskim morzem, jeśli komuś nie będzie się chciało spać, to jutro od 8.00 czekam na Was w @dziendobrytvn 


Naturalny wygląd Magdy natychmiast wzbudził zachwyt w jej obserwatorach. Pod zdjęciem pojawiły się pełne pochwał komentarze: 

"Pani Magdo , jest Pani piękną , naturalną, mądrą kobietą . Ma Pani piękny uśmiech , piękny głos i mądrość nie tylko życiową . Lubię na Panią patrzeć , lubię Pani słuchać i o Pani czytać ! Pozdrawiam !"

"Naturalność i Piękno górą. Wszystkie kaczorki bierzcie przykład z mądrej i pięknej kobiety !Brawo Magda"

"Cudowna! Jedyna normalna, Magda jak dajesz radę w świecie napompowanych koleżanek? Nigdy się nie zmieniaj"

Czy wam też tak bardzo spodobało się nowe zdjęcie Magdy Mołek?