- Każda z nas jest Rozważna i Erotyczna – mówią Magda Mołek i Joanna Keszka – autorki popularnego podcastu poruszającego tematy związane z kobiecą zmysłowością, wolnością i przyjemnością. Poruszające temat seksu.

Erotyka, intymność czy przemoc seksualna – to tematy nadal powszechnie uznawane za trudne i wstydliwe. Co zrobić, by mówić o nich w otwarty i bezpośredni sposób? Jak sprawić, by kobieca seksualność przestała być zakazana w otwartej dyskusji? W podcaście „Rozważna i Erotyczna” Magda Mołek i Joanna Keszka będą namawiać kobiety oraz mężczyzn do wyznaczania własnych i szanowania cudzych granic, do odkrywania i podążania za tym, czego chcemy i co jest dla nas dobre - w życiu i w łóżku. Rozmawiają nie tyle o tabu, co o tematach, które nie powinny być tabu. Przykład? Słowo cipka, które powinno być wypowiadane bez zawstydzenia. To słowo o części ludzkiego ciało, o części ciała kobiety. Tymczasem my, kobiety, często boimy się wymawiać je głośno, podobnie jak boimy się mówić o seksie i o tym, co jest dla nas ważne w łóżku.

O słowie cipka, kobiecej seksualności, ale też o strachu i naszych wewnętrznych ograniczeniach rozmawiam z autorkami podcastu „Rozważna i romantyczna” – Magdą Mołek i Joanną Keszką.

Zobaczcie pierwszą część rozmowy bez tematów tabu i dowiedzcie się, co znaczy słowo cipka oraz dobrostan, zastanówcie się, dlaczego wciąż nie potrafimy mówić o seksie z podniesioną głową i dowiedzcie się, dlaczego najlepszym momentem na uprawianie seksu jest niedzielne przedpołudnie!

 

 

Zobacz także:

 

 

 

Joanna Keszka – Trenerka Kreatywnego Seksu, specjalistka w temacie kobiecej seksualności, edukatorka seksualna i pisarka scenariuszy erotycznych. Autorka poradników i książek o seksie „Grzeczna to już byłam” i „Potęga Zabawnego Seksu”. Pisze o kobiecej perspektywie w polskich rozmowach na temat seksu na portalu www.barbarella.pl. Prowadzi warsztaty i szkolenia w całej Polsce. Zachęca kobiety, żeby odmawiały wstydzenia się i przepraszania za to, że mamy ochotę w życiu i w seksie na więcej niż serwują nam – pod płaszczykiem dobrych rad – zawzięci strażnicy własnych lęków i cudzych moralności.

 

Magda Mołek – dziennikarka telewizyjna. Od 25 lat w rozmowach, które prowadzi z gośćmi w różnych programach, poszukuje odpowiedzi na najważniejsze pytania. Od niedawna ma swój kanał na YouTubie „W moim stylu”. Kobiece sprawy leżą jej na sercu od zawsze, a kobieca seksualność jest, według niej, jedną z najważniejszych.