Ostatnio Magda Mołek udzieliła wywiadu, który został opublikowany na blogu Anny Lewandowskiej w ramach całego projektu, w którym rozmawia ona z różnymi matkami. To tam Magda Mołek zdradziła nieco więcej na temat swojej prywatności, a konkretnie macierzyństwa.

Magda Mołek o byciu matką w Polsce:

Mamy to w genach. Nieważne, czy masz dwie opiekunki czy nie masz żadnej, polska matka zawsze ma wyrzuty sumienia, że zrobiła za mało. Poświęciła, za mało czasu, za mało uwagi (...) Mimo że jesteśmy feministkami, mimo że jesteśmy dużo bardziej świadome, oczytane, wciąż dobro dziecka jest nadrzędną wartością dla większości mam.

Magda Mołek o macierzyństwie:

Magda Mołek jest bardzo lubianą dziennikarką w Polsce. My cenimy ją szczególnie za to, że nie wstydziła się wyznać, że tak jak każdej kobiecie jej również zdarzają się słabsze chwile. Wychowywanie dzieci to nie tylko dobre i miłe momenty, ale przede wszystkim ogrom włożonej pracy, czasu i wysiłku na przestrzeni dorastania dzieci.

Magda Mołek została matką:

Nie widzimy zdjęć dzieci Magdaleny Mołek w jej mediach społecznościowych, jednak w tym ważnym dla całej jej rodziny dniu postanowiła podzielić się fragmentem swojej prywatności z wiernymi fanami na Instagramie: