Magda Mołek "cała na biało". Ta bluzka w stylu lat 60. to hit wiosny i lata - gwiazda wygląda w niej jak z retro zdjęć!

Magda Mołek należy do grona najlepiej ubranych polskich gwiazd. Dziennikarka jest wierna swojemu stylowi, ale chętnie przemyca w nim trendy. Jednym z nich jest dominacja bieli w wiosenno-letnich kolekcjach. Magda Mołek zdradza paletę swoich ulubionych kolorów, właśnie dla bieli. A my mamy słabość do stylu gwiazdy, który niejednokrotnie stanowi dla nas wielką inspirację.

Na jednym z ostatnio opublikowanych zdjęć, zwróciłyśmy uwagę na uroczy biały szydełkowany sweterek z kołnierzykiem, który przypomina nam o stylu lat 60. Magda Mołek ze swoją klasyczną urodą świetnie wpisuje się w ten retro klimat. Dziennikarka chętnie wybiera stylizacje z bielą w roli głównej, a nawet w białych total lookach. (w galerii pod artykułem znajdziesz nasze ulubione białe stylizacje Magdy Mołek).

A my jesteśmy zakochane w tym minisweterku dzierganym na szydełku

Magda Mołek w szydełkowej bluzce. Gdzie znajdziesz podobne modele?

W najnowszych kolekcjach na lato znajdziesz wiele szydełkowych modeli nie tylko bluzek i sukienek, ale też spodni i dodatków - od chustek na głowę po dziergane torebki. Ten trend w duchu lat 60. jest niezwykle uroczy i świetnie sprawdza się w upalne lipcowo-sierpniowe dni. Stylizacja Magdy Mołek dowodzi też, że szydełkowe stylizacje nadają się też do pracy, a nie tylko na plażę. 

BImba Y Lola

Przeszukałyśmy dla Was letnie kolekcje w poszukiwaniu bluzki podobnej do tej, w której pokazała się na Instagramie Magda Mołek. Jeśli nie przepadasz za bielą, ale marzy Ci się identyczna dziergana na szydełku bluzka, koniecznie sprawdź kolekcję Crochet marki Bimba Y Lola - kochamy te energetyczne kolory, które dodają sznytu retro modelom. 

 

Zobacz także: