Magda Gessler pokazała zdjęcia z wakacji - zrelaksowana, bez makijażu

Magda Gessler pochwaliła się swoimi rajskimi wakacjami z partnerem. Obserwatorzy jednak zwrócili największą uwagę na brak makijażu Magdy Gessler. Gwiazda telewizyjna i znana w całej Polsce restauratorka kojarzona jest z mocnym make-upem i wyrazistym lookiem. Rzadko można zobaczyć Magdę Gessler w wersji saute. Ale sądząc po reakcji obserwatorów, zdecydowanie uwielbiana jest w każdej wersji. Jej wewnętrzna energia jest ponad to, co zewnętrzne.

Wysyłam Wam duuuuuuzo dobrej energii z wakacji!!! Słońce, miłość, piękni ludzie.!!!!

Magda Gessler pokazała się bez makijażu na wakacjach

Można tylko pozazdrościć obserwatorów Magdy Gessler w mediach społecznościowych, przy których gwiazda może czuć się swobodnie, a którzy akceptują ją dokładnie taką, jaka jest. W komentarzach pod zdjęciami z wakacji na próżno szukać złośliwych wpisów hejterów, czy wypowiedziach "o odwadze pokazania się bez makijażu publicznie". Tylko Magda Gessler, słońce i dobra energia - nie zobaczycie dzisiaj nic bardziej uroczego niż profil gwiazdy "Kuchennych rewolucji".  

Cud miód! Prawdziwa naturalna, wspaniała kobieta, w tym Naszym świecie przepełnionym sztucznością! Besos Pani Madziu!

Pani Madziu, bez mocnego makijażu bardzo dobrze Pani wygląda, proszę stonować makijaż bo dużo młodziej Pani wygląda, świeżo i naturalnie.

Madziu widać to wasze szczęście i milosć!