Magda Gessler od miesięcy apeluje do swoich fanów o stosowaniu się do zasad bezpieczeństwa w czasie pandemii koronawirusa. Sławna restauratorka regularnie przypomina swoim obserwatorom w mediach społecznościowych m.in. o noszeniu maseczek i dezynfekcji rąk. Stanowczo reaguje także na postawy negujące zagrożenie związane z wirusem z Wuhan. Prowadząca "Kuchenne rewolucje" nie miała więc oporów, aby publicznie skrytykować ostatnie wypowiedzi Edyty Górniak o m.in. udających chorych na COVID-19 "statystach" oraz rzekomym spisku Billa Gatesa, który za pomocą szczepień chce doprowadzić do depopulacji ludzi na Ziemi.

ZOBACZ: Fanka do Edyty Górniak: "Mój tata umiera w szpitalu na koronawirusa. Nie statysta". Odpowiedź gwiazdy zadziwia

Magda Gessler piętnuje Edytę Górniak

W nocy z środy na czwartek na oficjalnym profilu Magdy Gessler na Instagramie pojawiło się archiwalne zdjęcie Edyty Górniak. Fotografii piosenkarki towarzyszy wymowny opis. Posługując się muzyczną przenośnią, gwiazda TVN postanowiła ostro skrytykować niedawne wywody artystki.

"Fałszujesz koleżanko" !!! #mg #polskapiosenkarka #ignorantka #polska #magdagessler #empatia #wiedza #inteligencja - napisała Gessler.

Wokalistka nie pozostawiła wpisu Magdy Gessler bez odpowiedzi. Postanowiła podejść do niego z dystansem i humorem.

Poćwiczę zatem. Uwielbiam Twoje kotlety :) są mega - napisała wykonawczyni przeboju "Jestem kobietą".

Do śmiechu jednak nie było zdecydowanie Magdzie Gessler, która dała upust swojej frustracji z powodu zachowania Edyty Górniak w komentarzu pod postem.

Zobacz także:

Szanować ludzkie życie i personel medyczny! Pani Edyto, zalecam spacer po szpitalach... przez cały dzień bez maseczki na oddziałach COVID - dodała.

Jak nietrudno się było domyślić, pod instagramowym wpisem Magdy Gessler błyskawicznie wywiązała się gorąca dyskusja. Jurorka programu "MasterChef" odpowiedziała na kilka spośród już ponad tysiąca komentarzy internautów. W jednym z nich nazwała nawet Górniak... szkodnikiem.

- Jest złe, kiedy ktoś, kto jest autorytetem dla wielu osób wyśmiewa COVID. To horror! - odpisała jednemu z fanów.

- Ma zanik empatii i odbierania rzeczywistości! Groźne - oceniła postawę Edyty Górniak w innej odpowiedzi.

Magda Gessler zaznaczyła jednak, aby nie odbierać jej słów jako atak na piosenkarkę.

- Proszę tego nie traktować jako hejt! Takie opinie celebrytów zagrażają nam wszystkim. Brak szacunku dla ludzi chorych na COVID i personelu medycznego jest nieludzki i głupi - wyjaśniła swoje intencje.

Myślicie, że Magda Gessler słusznie potępiła wypowiedzi Edyty Górniak?

ZOBACZ TEŻ: Edyta Górniak szokuje teoriami spiskowymi: "Bill Gates chce zdepopulizować ludzkość, a w szpitalach są statyści"