Magda Gessler wydała swoją drugą autobiografię. Książka zatytułowana po prostu "Magda", która trafiła właśnie na półki księgarni w całej Polsce, zapowiadana była jako niezwykle szczera opowieść o słynnej restauratorce. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" dotrzymała słowa i faktycznie opisała w niej sporo nieznanych dotychczas historii ze swojego życia prywatnego. W mediach szczególnie głośno jest o fragmencie, w którym samozwańcza królowa polskiej gastronomii dzieli się pikantnymi szczegółami na temat swojej intymnej relacji z Piotrem Adamczykiem.

Magda Gessler opisuje ze szczegółami swój romans z Piotrem Adamczykiem

Choć Magda Gessler nie wymieniła aktora z nazwiska, to nikt nie ma wątpliwości, że to właśnie jemu postanowiła poświęcić kilka stron swojej autobiografii. O ich romansie z 2002 roku było bowiem swego czasu bardzo głośno w prasie.

Oboje znajdowaliśmy się akurat w takim momencie życia, że bardzo potrzebowaliśmy miłości - wyznała.

Zdradziła też, jak udawało im się przechytrzyć wścibskich fotoreporterów i umawiać na potajemne schadzki.

Nasz romans wywołał sensację, a dobrym miernikiem jej skali było niewyobrażalne zainteresowanie mediów (...). Na szczęście dzięki gaży za ów nowy, niezwykle kasowy film mógł pozwolić sobie na kupno małego mieszkania niedaleko Starego Miasta. Mieliśmy stamtąd kilometr do Fukiera, mieszkania Aktora i teatru, w którym wtedy grał. Zapewniało nam to względną dyskrecję i kosztowało mniej czasu, stresu i zdrowia - czytamy.

Współwłaścicielka kilkunastu restauracji zdradziła, jak ogromne wrażenie robiła na młodszym od siebie o 19 lat aktorze.

Chyba się nie spodziewał, że przyjdzie mu zmierzyć się z kobietą tak pełną energii, która nigdy nie zastanawiała się dwa razy, jeśli przyszedł jej do głowy jakiś pomysł. A naprawdę potrafiłam go zaskoczyć - napisała.

Gessler postanowiła również ujawnić szokujące kulisy zakończenia relacji z odtwórcą tytułowych ról w filmach "Karol - człowiek, który został papieżem" i "Chopin. pragnienie miłości". Okazuje się, że w tamtym czasie aktor nie by jedynym mężczyzną, który starał się o jej względy. Konkurentem Piotra Adamczyka był... ekspartner Magdy, określany przez nią w książce mianem "Kelnera". Między panami miało nawet dojść do bójki.

Urokliwa sielanka z Aktorem zakończyła się równie niespodziewanie i filmowo, jak się zaczęła. Los chciał, że któregoś wieczora natknęliśmy się na Kelnera w dyskotece Organza, a moje koguciki - przepraszam: dwóch rycerzy aspirujących do zdobycia mojego serca – postanowiły rozstrzygnąć spór między sobą i kwestię pierwszeństwa w spektakularny i definitywny sposób - pojedynkiem na pięści - wspomina jurorka "MasterChef".

Z książki dowiadujemy się, że Piotr Adamczyk, który bił się o Magdę Gessler z jej drugim adoratorem, przegrał starcie i w tym momencie zdecydował usunąć się w cień.

Ostatecznie zwycięsko z tej rywalizacji wyszedł Kelner, a dla Aktora porażka była chyba tak nieznośna, że tego wieczora ostatecznie zakończyliśmy wszelkie relacje intymne, a nawet znajomość. Nagrodą dla Kelnera był tygodniowy urlop u mego boku w Brazylii - dodała.

Warto wspomnieć, że Piotr Adamczyk nigdy publicznie nie skomentował doniesień o romansie z Magdą Gessler. Czy nadal czuje do niej żal? Co ciekawe, gwiazda uważa, że gdy jej były kochanek otwierał swoją własną restaurację, umieścił jej nazwisko na czarnej liście.

ZOBACZ TEŻ: Tadeusz Müller zaręczył się na Majorce. Kim jest wybranka syna Magdy Gessler?