Magda Gessler, znana z roli kontrowersyjnej prowadzącej program "Kuchenne rewolucje", nie wychodzi z roli również po pracy. W Internecie znana jest ze swoich mocnych opinii i żartów na każdy temat (z pewnością kojarzycie słynne "besos" czy "kochani, śpicie?"). Tym razem jednak Magda Gessler postanowiła wypowiedzieć się na temat innej znanej, międzynarodowo gwiazdy - super modelki Anji Rubik. Anja jest równie aktywna w mediach społecznościowych, co kulinarna krajowa legenda i często publikuje swoje zdjęcia. Ostatnio wrzuciła na Instagram nową czarno-białą sesję z magazynu "WSJ", która naszym zdaniem, jest doskonała. Jedno ze zdjęć, na którym Anja pozuje w luźnej koszuli i jeansach ewidentnie nie spodobało się Magdzie Gessler. Skomentowała je więc w niewybrednych słowach.

Jak skomentowała post Anji Rubik Magda Gessler?

"Dramat... Oświęcim... co to to nie! Ratunku" napisała w komentarzu pod zdjęciem Anji Rubik. W zasadzie nie wiemy jak to skomentować, ponieważ nie jest to zbytnio kulturalny wpis. Zwłaszcza, że Anja Rubik jest modelką o szczupłej budowie ciała, której zawód wymaga takiej a nie innej figury. Często zarzuca się jej anoreksję czy inne kłopoty z odżywianiem, jednak sama modelka nigdy nie potwierdziła tych plotek. Co nie zmienia faktu, że komentowanie czyiś zdjęć w takim tonie jest po prostu niesmaczne...

Co też wypomnieli Magdzie Gessler fani Anji Rubik: " Pani Magdo z całym szacunkiem, czy Pani Anja komentuje to, ze ma Pani nadwagę?",  "Pani Magdo, nie jest Pani lekarzem i tez nie ma Pani idealnej figury, żeby wydawać jakiekolwiek sady o innych. To zwyczajnie brak kultury", piszą obserwatorzy Anji Rubik. W obronie modelki stanęła też Maja Sablewska, która dała prowadzącej "Kuchenne rewolucje" lekcję dobrych manier:

A co Wy sądzicie o komentarzu Magdy Gessler (który notabene został usunięty z Instagrama Anji Rubik)?