Magda Gessler poprowadzi nowy program: co to będzie?

Magda Gessler, znana restauratorka do tej pory prowadziła programy "Kuchenne rewolucje", "Sexy kuchnia Magdy Gessler" oraz była jurorem w programie "MastreChef". 

Jak donosi "Super Express", Magda Gessler pracuje nad nowym projektem Grupy ITI, do której należy stacja TVN. Magda Gessler ma poprowadzić swój kolejny program kulinarny.

Tym razem Magda Gessler ruszy w podróż po kraju i będzie szkolić kucharzy. Nowy program Magdy Gessler ma pojawić się na wiosnę 2019 roku w stacji Food Network, co potwierdza portal press.pl

Produkujemy nowy program z Magdą Gessler na wiosnę do Food Network, ale szczegółów nie chcę podawać – cytuje Małgorzatę Łupinę, zastępcę dyrektora programowego TVN, portal press.pl.

Gessler - to nazwisko będzie przewijało się w ramówkach stacji

Widać, że TVN i Grupa ITI w tym i kolejnych sezonach inwestuje w rodzinę "Gessler". Oprócz programów, które prowadzi Magda Gessler, stacja TVN dała również program synowi Magdy Gessler - Tadeuszowi Müllerowi. 

Do tej pory Tadeusz Müller pozostawał w cieniu swojej znanej mamy, chociaż od lat działał w branży gastronomicznej. Nowy program, który poprowadzi syn Magdy Gessler ma być o zdrowym żywieniu i wyemituje go stacja TVN Style. Widzowie programu będą mogli przekonać się, że właściwa dieta może zdziałać cuda i uleczyć ciało i duszę. Premiera programu będzie już jesienią.

Jak widać Magda Gessler i jej syn będą mieli bardzo pracowity czas. Ciekawe, czy ich nowe programy zaskarbią sobie serca widzów. Jak myślicie?