Magdalena Cielecka to jedna z najbardziej cenionych polskich aktorek. Artystka zachwyca widzów swoimi rolami na deskach teatrów oraz dużych i małych ekranach od niecałych 30 lat. Pomimo udanej kariery zawodowej, aktorka niechętnie pojawia się na ściankach i nie lubi mówić o swoim życiu prywatnym. Wyjątek zrobiła w szczerym wywiadzie dla magazynu Zwierciadło, w którym opowiedziała o swoim związku z 16 lat młodszym Bartoszem Gelnerem

Magdalena Cielecka o związku z Bartoszem Gelnerem: "Z jakiegoś powodu serce wybrało jego"

Pierwsze doniesienia o związku Magdaleny Cieleckiej z 16 lat młodszym Bartoszem Gelnerem pojawiły się w 2019 roku. "Mam pełną świadomość, że on mnie wiekiem nigdy nie dogoni, a ja też na niego nie poczekam. Ale z jakiegoś powodu serce wybrało jego" - powiedziała w rozmowie z magazynem Zwierciadło aktorka i podkreśliła, że różnica wieku nie jest dla niej istotna.

Nie wartościuję go przez pryzmat wieku, tylko dlatego, jakim jest człowiekiem. Trzeba też oddzielić wiek od dojrzałości, bo to nie jest tożsame. Ktoś starszy może być dzieckiem na wielu poziomach i odwrotnie, to bardzo indywidualne. Moje życie jest tu i teraz, takie. Jestem w nim na całość - zaznacza Magdalena Cielecka

Aktorka dodała również, że związek ułatwia fakt, że oboje z Bartkiem pracują w tej samej branży. Dzięki temu rozumieją swoje niestandardowe godziny pracy, wysoką wrażliwość i problemy pracy aktora. "Ale nie ma reguł. W takiej relacji czasem jest łatwiej, a czasem trudniej. Jak w każdej. Przecież nie planuję, w kim się zakocham, to się po prostu wydarza".

Historia związku Magdaleny Cieleckiej i Bartka Gelnera

Para miała poznać się przed 9. laty na deskach Teatru Nowego. Początkowo aktorów łączyła zwykła znajomość, która z czasem jednak miała przekształcić się w coś więcej. Od sylwestra 2018 Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner są parą. Aktorzy długo ukrywali związek, ze względu na dużą różnicę wieku, która mogła być negatywnie odebrana przez opinię publiczną. Zarówno Magdalena, jak i Bartek są też osobami, które bardzo cenią swoją prywatność i niechętnie opowiadają o swoim życiu pozazawodowym. Na próżno więc szukać zdjęć pary z wakacji na ich profilach na Instagramie czy wspólnych zdjęć na ściance.

Zobacz także: