"Sztuka kochania" Michaliny Wisłockiej

W sobotę, 21 maja padł pierwszy klaps na planie nowego filmu ekipy odpowiedzialnej za sukces "Bogów". Reżyseruje Maria Sadowska. "Sztuka kochania" to historia lekarki Michaliny Wisłockiej - kobiety, która dokonała niemożliwego, szeroko otwierając drzwi polskich sypialni. Rozprawiając się z konserwatywnymi stereotypami i wszechobecną ignorancją, Wisłocka zrewolucjonizowała życie seksualne całego kraju. Wszystko dzięki jednej książce. 


Magdalena Boczarska jako Michalina Wisłocka

"Sztuka Kochania" zmieniła życie intymne milionów Polaków i odważnie, jak na czasy PRL, przełamywała tabu. W postać Michaliny Wisłockiej wcieli się Magdalena Boczarska, laureatka nagrody Złote Lwy za rolę w filmie „Różyczka” Jana Kidawy Błońskiego.  

Na ekranie zobaczymy również plejadę polskich aktorów. Męża lekarki zagra Piotr Adamczyk, a w rolę jej przyjaciółki, Wandy wcieli się Justyna Wasilewska. Gwiazdorską obsadę uzupełniają takie nazwiska jak Eryk Lubos, Danuta Stenka, Karolina Gruszka, Borys Szyc, Wojciech Mecwaldowski, Arkadiusz Jakubik czy Artur Barciś. Autorem scenariusza jest Krzysztof Rak (twórca scenariusza głośnych "Bogów”.

Zwiastun filmu "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej"

Mamy najnowszy zwiastun "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej".


Nie możemy się doczekać i jesteśmy ciekawe Magdy Boczarskiej w nowej roli! Jaka będzie Michalina Wisłocka w jej wydaniu?