Maffashion, prywatnie Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański spotykali się od 2019 roku. Niecałe dwa lata temu para została rodzicami malutkiego Bastka. Choć o ślubie nie było mowy, Sebastian Fabijański przyznawał w wywiadach, że w końcu buduje rodzinę. Teraz wiemy, że para oficjalnie się rozstała po próbie uratowania trzyletniej relacji. "Rozstałam się z Sebastianem trzy tygodnie temu" - przyznaje Julia.

Maffashion potwierdza rozstanie z Sebastianem Fabijańskim: "W planie było powiedzenie tego wspólnie"

Niedawno na portalu Pudelek ukazał się artykuł, który informował o rozstaniu znanej blogerki i aktora. Źródłem informacji miała być bliska znajoma pary. 

Związek Julii i Sebastiana nie układał się od długich miesięcy. Próbowali terapii, ale nie przyniosło to skutku. Julka zaczęła się od niego dystansować zaraz po narodzinach dziecka. Fabijański poczuł się odtrącony i miał świadomość, że zupełnie do siebie nie pasują. Sebastian próbował odreagować trudną sytuację imprezowaniem. Efektem była sytuacja z Rafalalą, u której Sebastian wylądował po imprezie. Podobno stało się to pod wpływem środków odurzających - czytamy w artykule

Kilka godzin później na swoim profilu na Instagramie wyjaśnienie powyższych informacji zamieściła sama Maffashion. Blogerka przyznała, że nie jest gotowa jeszcze mówić o rozstaniu, ponieważ sprawa jest bardzo świeża. Para planowała wspólnie poinformować o swoim rozstaniu, jednak nieznany informator zabrał rodzicom 2-letniego Bastka możliwość przedstawienia swojej wersji wydarzeń.

"Czekałam na moment, aż będę bardziej gotowa i psychiczna stabilnie, bo nie jest łatwo. Komuś zależało na tym, aby uprzedzić jakikolwiek mój komunikat, tym samym odbierając mi możliwość przedstawienia mojej wersji, aczkolwiek chcę od razu podkreślić, nie mam zamiaru komentować, prać brudów, to nie jestem ja. Jeśli chodzi o związki, to zawsze byłam oszczędna i ten też nie był medialny" - mówi szczerze Julka.

Mogę tylko dodać, że nie dystansowałam się od nikogo z dzieckiem, wręcz to był moment, w którym potrzebowałam, żeby ktoś był - podkreśla Maffashion, przyznając, że bolą ją krzywdzące słowa, które publikowane są dalekie od prawdy

Maffashion o związku z Sebastianem Fabijańskim: "Pewnie myślicie, że do siebie nie pasujemy"

Związek Julii Kuczyńskiej z Sebastianem Fabijańskim zaskoczył opinię publiczną. Niewiele wcześniej Julka rozstała się z Czarkiem Jóźwiekiem, z którym tworzyła parę przez 5 lat. Sebastian natomiast miał opinię mężczyzny, któremu ciężko jest być w długim związku. Jak to się stało, że Julka zakochała się w aktorze? O tym opowiedziała w kwietniu w jednym z odcinków podcastu Tak Mamy.

Sama o sobie czytam różne rzeczy i mam milion łatek. Nie zastanawiałam się nad jego opinią. Ja znam Sebastiana domowo. To, co czytamy w mediach to jedynie wycinek jego życia - wyznała wtedy szczerze Julia Kuczyńska 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

 

Zobacz także: