Maffashion podbiła Instagram tą sukienką. W tym kolorze nie przejdziesz niezauważona! 

Sukienka Maffashion, która podbiła Instagram, pochodzi z Zary i kosztuje 199 zł. Ten model to jeden z wielu w jaskrawych, soczystych kolorach, jakie w nowej letniej kolekcji ma hiszpańska sieciówka, co zwiastuje mocny wakacyjny trend na kolory. Magia 23 tys. lajków pod zdjęciem influencerki, Julii Kuczyńskiej, to z pewnością zasługa nie tylko samej sukienki, ale całej stylizacji, która razem tworzy apetyczny, letni look. Podpowiemy ci, jak go odtworzyć i gdzie znajdziesz neonową sukienkę, klapki na słupku i na cienkich paseczkach oraz modną torebkę hobo bag w stylu Maffashion. 

Stylizacja Maffashion: sukienka w mocnym kolorze

 
 
 
 
0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1

Od dłuższego czasu na profilu Maffashion pojawiają się zdjęcia w stylizacjach w soczystych kolorach. Influencerka zdecydowanie stawia na mocne barwy zestawione według zasad color blocking, czyli odważnych, kontrastowych połączeń barw. Jak umiejętnie się nimi bawi, zobaczysz u nas w GALERII. Julia przewiduje trendy, my więc przewidujemy, że stylizacje w żywych, neonowych kolorach: od seledynu, żółć po róż, bardzo szybko pojawią się na naszych ulicach. Sukienki w tych modnych, letnich kolorach znajdziesz w kolekcjach np. Sandry Stachury i Lidii Kality.

4

Klapki na niskim słupku, jakie do seledynowej, seksownej sukienki dobrała Julia, dodają szyku całej stylizacji - tonują krzykliwy kolor i sprawiają, że cały look nabiera bezpretensjonalnego, ale nadal eleganckiego charakteru. Dodatkowo układ pasków na stopie optycznie wydłuża nogi. Stabilny słupek pozwala za to na wygodę, którą Maffashion jako młoda mama, bardzo ceni. Gdzie znajdziesz klapki w stylu 5? My zakochałyśmy się w modelu z nowej letniej kolekcji Mako, Asparagus. Darzymy je taką samą miłością, co pierwsze  szparagi!

6

 
 
 
 
7
8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

9

Ten model torebki podbija nasze serca już od kilku sezonów - mowa o hobo bag. Skąd popularność tego modelu? Odpowiedź jest prosta - z sentymentu za latami 90. oraz z miłości do wygody. Do praktycznej hobo bag można zmieścić pół cywilizacji, a nadal nie wyglądać jak po zakupach w Ikei. Zwłaszcza, gdy jej inżynieria jest tak sprytnie zaplanowana, jak w modelu hobo bag z kolekcji polskiej marki Mandel. A gdy jeszcze dodać do niej vintage łańcuch i modny krokodyli print, mamy gotowy przepis na lawinę lajków. A jeśli ci na nich nie zależy, to po prostu na piękną, praktyczną torebkę na co dzień i od święta.