Maffashion podbiła Instagram spodniami w zebrę. To najmodniejszy wzór sezonu! 

Gdy Julia Kuczyńska, czyli Maffashion wrzuciła zdjęcie nowej stylizacji na Instagrama, w komentarzach zawrzało. Influencerka wygląda zachwycająco, ewidentnie służy jej macierzyństwo. Do tego look, który wybrała, to jeden z najmodniejszych propozycji sezonu - skórzana kurtka, która może posłużyć też za minisukienkę autorskiej marki Eppram i do tego materiałowe szerokie spodnie w najdzikszy wzór sezonu - w zebrę. To głównie one wzbudziły najwięcej emocji wśród fanek stylu Maffashion. Nic dziwnego! Wzór zebry, to jeden z najgorętszych mikrotrendów sezonu.

Sukienki, spodnie, kurtki w zebrę - jak nosić mikrotrend sezonu?

Zwierzęcy print imitujący ubarwienie zebry podbija wybiegi i kolekcje sieciówek oraz polskich marek. Sukienka w zebrę, płaszcz, kurtka w zebrę czy tak jak nosi się jedna z najpopularniejszych polskich it girl - spodnie i szpilki w zebrę - to elementy, które powinny się znaleźć w twojej szafie w tym sezonie. 

Ten trend do "odważnych należy" - jest odrobinę vintage, nawiązuje do stylu lat 80-tych i na pewno dodaje stylizacji kobiecości i animalistycznej zmysłowej energii. By ją ujarzmić (ale tylko trochę!), należy stosować się do kilku zasad. Przede wszystkim postaraj się przełamać stylizację mocnym akcentem - chunky bootsami lub sneakersami. Nie musisz się ograniczać jednym seksownym elementem w zebrę - może się on znaleźć zarówno na sukience, jak i trampkach lub torebce. My znalazłyśmy print zebry nawet na nosidełkach, etui telefonów i ...rękawicach bokserskich!

Print w zebrę - nie tylko czerń i biel

W modzie możesz wszystko - w tym świecie zebry mogą mieć też odwrócone kolory - neony, pastele lub modne rudości. Może w królestwie zwierząt to tygrysy są silniejsze - jednak w trendach, zebra pokonuje wszystkich. To królowa tego sezonu!