Simone Gately: fit mama piątki dzieci 

Instagramowy profil Simone Gately ma ponad 46 tysięcy obserwatorów i szybko stała się internetową sensacją. 34-latka jest mamą piątki dzieci i ma idealnie wyrzeźbione ciało, którym z resztą chętnie chwali się na swoim profilu. Tak samo, jak swoimi podopiecznymi - zdjęcia sportowej rodzinki są naprawdę urocze. Obserwatorzy pytają, jak to możliwe, aby zachować taką sylwetkę po pięciu ciążach i - nie oszukujmy się, ogromie pracy przy tak sporej gromadce maluchów. Simone podzieliła się swoim sekretem. 

Fit mama zdradza przepis na sportową sylwetkę

Sekret atletycznej sylwetki Simone Gately to... ciężka praca. Fit mama znajduje czas na dwa treningi dziennie. Pierwszy, zaraz po przebudzeniu o 5 rano, jest poprzedzony spacerem z psem. Nie bez znaczenia jest również fakt, że mąż Simone - Paul, jest profesorem nauk skupiających się na problemach z odżywianiem, oraz otyłości. Zarówno Simone, jak i Paul stawiają na regularne ćwiczenia, oraz ruch - długie spacery są codziennością całej siódemki. Fit mama przyznała również, że regularnie ćwiczyła, oraz uprawiała jogging podczas ciąży. W wywiadzie dla „Mail Online” powiedziała, że był to dla niej ciężki okres:

Naprawdę nienawidziłam być w ciąży. Czułam się masywna i miałam wrażenie, że nie kontroluję swojego ciała. Czułam się, jakby moje ciało nie było moją własności. Pomimo że nie cierpiałam być w ciąży, zdecydowałam się na to 5 razy. Miłość do moich dzieci jest tego warta 

Simone Gately otwarcie mówi o tym, że chce być inspiracją dla innych matek. Tłumaczy, że zdrowa sylwetka nie musi wiązać się z „mieszkaniem na siłowni” i jest w zasięgu ręki nawet tak zajętej kobiety, jak mama piątki dzieci. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SIMONE GATELY OFFICIAL (@simonegatelyfitmum5) Mar 4, 2017 o 10:35 PST