Łukasz Schreiber po raz pierwszy o występie żony w "Top Model"

Łukasz Schreiber po raz pierwszy wypowiedział się na temat występu żony Marianny Schreiber w programie "Top Model". Polityk PiS zapytany na antenie Radia ZET o udział żony w programie powiedział:

W życiu publicznym, w mojej działalności, jedną z rzeczy, o którą walczę, jest kwestia wolności. Od wolności gospodarczej po wolność każdego człowieka. Trudno, żebym w tej sprawie podchodził inaczej w stosunku do mojej żony.

Łukasz Schreiber zapytany o to, jak zareagował na udział żony w castingu do "Top Model", powiedział:

Moja reakcja i to, co powiedziałem, to powiedziałem mojej żonie. Nie ma powodu, żebym nasze rozmowy przywoływał w radiu i opowiadał.  Mam prośbę, żebyśmy nie stwarzali takiego wrażenia, że teraz będę odpytywany, czy będę miał się ustosunkowywać po kolei do słów mojej żony.

Polityk dodał, że "każdy ma prawo do swoich poglądów. W niektórych sprawach można się trochę różnić. Nie widzę w tym żadnego problemu."

Marianna Schreiber: "Do programu poszłam w tajemnicy przed Mężem"

Przypomnijmy, że żona Łukasza Schreibera, Marianna zgłosiła się na casting do "Top Model" bez wiedzy i zgody męża. "Maskara, mąż mnie zabije. On nic nie wie i nie wydaje mi się, że do końca by we mnie uwierzył. Żonie ministra nie wypada robić takich rzeczy. Może się rozwiedzie ze mną" - mówiła do jurorów podczas castingu do programu.

Po emisji odcinka z jej udziałem w sieci zrobiło się gorąco. Marianna Schreiber na swoim Instagramie odniosła się do całego zamieszania: "Do programu poszłam w tajemnicy przed Mężem. Proszę mi wierzyć, nigdy wcześniej nie podjęłam aż takiego ryzyka, a podejmowałam je w życiu wiele razy…"

Marianna Schreiber dodała, że całkowicie odcina się od polityki. "Moi znajomi i przyjaciele świetnie o tym wiedzą BO MNIE ZNAJĄ. Wiedzą jaka jestem, co przeżyłam, z czym mi trudno a w reszcie CO JEST PRAWDĄ A CO NIE. Oni nie wyganiają mnie z Miasta bo przeczytali pomówienia w internecie. Internet wszystko przyjmie - takie trudne mamy czasy."

Marianna Schreiber o udziale w "Top Model": "Swoim zachowaniem nie sprzyjam karierze męża"

W rozmowie z "Super Expressem" Marianna wyznała, że "swoim zachowaniem nie sprzyja karierze męża".

Jest mi przykro, że tak mu się dostało za to, że postanowiłam zawalczyć o siebie. Wątpię, żeby nie odbiło się to echem w miejscu pracy. Mam jednak nadzieję, że się z niego nie śmieją, bo uważam, że nie ma tutaj powodu do śmiechu – powiedziała Marianna Schreiber.

Żona ministra ma nadzieję, że to doświadczenie umocni jej małżeństwo. "Mamy za sobą różne trudne okresy w małżeństwa, ale zawsze wychodziliśmy z nich silniejsi. Teraz też mamy ciężki czas, ale wierzę, że go przetrwamy. Wszystko zmierza ku dobremu."

Mój mąż wie, że ja też mam swoje potrzeby. I uważam, że Łukasz jako osoba, która darzy mnie miłością, też to zrozumie - dodała żona Łukasza Schreibera.