"Listy do M.": produkcja czwartej części

„Listy do M.” to kultowa komedia romantyczna, którą pokochali widzowie w całej Polsce. Film opowiadający o losach kilkunastu Warszawiaków, które splatają się ze sobą w oczekiwaniu na Wigilię, był kinowym hitem. Pierwszą część, która premierę miała w 2011 roku, przez 4 miesiące obejrzało 2 500 545 widzów. Kolejne części cieszyły się równie wielkim sukcesem. Nic więc dziwnego, że fani serii z niecierpliwością wyczekiwali następnej produkcji, by dowiedzieć się, co stanie się z ich ulubionymi bohaterami.

Po raz kolejny na ekranie zobaczymy Wojciecha Malajkata, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka oraz Tomasza Karolaka, a do obsady dołączyli Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka, Iza Kuna, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Stanisława Celińska, Marcin Kwaśny i Grażyna Szapołowska, Widziałyście już zwiastun?

ZOBACZ TEŻ: Najlepsze filmy na Sylwestra 2020: "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją", "La la land" i wiele innych hitów

„Listy do M. 4”: kiedy premiera?

Pandemia koronawirusa spowodowała opóźnienie w pracach na planie większości produkcji, nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Zniecierpliwieni widzowie tym bardziej nie mogli doczekać się dnia emisji. Jak podaje Super Express, data premiery mogła być odkładana z powodu reżimu sanitarnego, który ograniczył możliwość sprzedaży biletów. Tomasz Karolak, który wciela się w rolę jednego z głównych bohaterów, zapewnił jednak w rozmowie z Jastrząb Post, że cała obsada miała ręce pełne roboty.

Ja się bardzo cieszę z tego powodu, że reżyserem jest Patryk Yoka, który jest odpowiedzialny za sukces Rodzinki.pl, a więc fachura, jeśli chodzi o komedię. Z wątków dochodzących – Magdalena Boczarska, oczywiście znani, kochani Piotrek Adamczyk, Agnieszka Dygant, Kasia Bujakiewicz. Z przyjemnością robimy tę czwartą część i mamy nadzieję, że ona zbliży się emocjami i tempem do pierwszej części, więc może być tutaj klamra.

W końcu przyszedł długo wyczekiwany dzień – premiera czwartej części „Listów do M.” odbędzie się na platformie Player.pl 1 lutego. Będzie oglądać?

ZOBACZ TEŻ: Najlepsze filmy wszech czasów z różnych gatunków: których jeszcze nie obejrzałeś?