Jan i Lenka Klimentowie przed kilkoma tygodniami poinformowali, że wkrótce zostaną rodzicami. Niestety, ich droga do rodzicielstwa była długa i trudna. Zdecydowanie nie pomagały im pytania ciekawskich o to, kiedy w końcu będą mieli dziecko. Czekaliśmy na ten moment tak długo, wytrzymaliśmy wszystkie pytania typu: »A kiedy dziecko?«, »Czy wy nie chcecie dzieci?«, »Dlaczego jeszcze nie macie dzieci, jak jesteście tak długo razem?«, »Wy tylko o karierze myślicie i o dzieciach nie«, »Macie w ogóle plany jak powiększyć rodzinę?«. I tak dalej i dalej… przez kilka lat - ujawnili przy okazji informacji o ciąży tancerki. Teraz para wie już, czy będzie to chłopiec, czy dziewczynka.

Klimentowie poznali płeć dziecka. Syn czy córka?

Niedługo po ogłoszeniu radosnej nowiny Lenka Klimentova opowiedziała o problemach z zajściem w ciążę na łamach magazynu "Viva". Tancerka przyznała, że mocno przeżywała wywierany na nią nacisk i nieustanne pytania o to, kiedy zamierzają z mężem powiększyć rodzinę. Przyznała także, że mimo cierpienia nigdy nie straciła nadziei, że kiedyś zostanie mamą.

Nigdy nie zwątpiłam, chociaż ludzie cały czas wywierali na mnie nacisk, ciągle pytali: a kiedy dziecko? Mówili, że czas ucieka. Ale przecież w ciążę zachodzą kobiety dużo starsze ode mnie. Mam 33 lata i męża starszego o lat piętnaście. Wiedziałam więc, że nie ma na co czekać - ujawniła Lenka Klimentova w najnowszym wywiadzie.

Teraz wspólnie z mężem nie posiada się ze szczęścia. Klimentowie urządzili nawet imprezę gender reveal, w czasie której wraz z najbliższymi poznali płeć dziecka. Odbyła się ona w rodzinnych stronach pary. Jan i Lenka świętowali w gronie najbliższych, a filmik z wydarzenia opublikowali na Instagramie.

My już wiemy. To są cudowne przeżycia z najbliższymi, będą najpiękniejsze wspomnienia. Tylko moja mama wiedziała i taką niespodziankę zrobiła. Jedno jest pewne, będzie dziewczynka albo chłopczyk. Ważne, by było zdrowe - napisali pod nim

Tancerze nie zdradzili jednak, jakiej płci będzie ich dziecko. Filmik zdecydowanie warto jednak zobaczyć!

PRZECZYTAJ: