Lato 2020: Barack Obama opublikował swoją letnia play listę

Za garniturem i profesjonalnym, medialnym wizerunkiem kryje się dusza prawdziwego melomana! Barack Obama napisał na swoim Twitterze:

Przez ostatnie miesiące spędziłem mnóstwo czasu na słuchaniu muzyki razem z moją rodziną. Chciałbym podzielić się moimi ulubionymi utworami na lato – są wśród nich piosenki wykonawców, którzy pojawią się na DemConvention w tym tygodniu. Mam nadzieję, że wam się spodoba.

Mowa o Democratic Convention, czyli festiwalu organizowanym przez partie Demokratów.

Lato 2020 jest dla Baracka Obamy pełne doskonałej muzyki. Na jego playliście znalazły się utwory takich gwiazd jak, Frank Ocean, Princess Nokia, Moses Sumney, Billiie Eilish.

 

Na playliście możemy znaleźć również wiele klasyków takich jak ‘Could You Be Loved’ Boba Marley’a. Stevie Wonder także pojawił się na liście z utworem ‘Do I Do’. Nie zbarakło również Billie Holiday ‘I’ll Be Seeing You’ and ‘Nick Of Time’ Bonnie Raitt.

Warto wspomnieć, że niedawno swoją premierę na Spotify miał podkast żony byłego prezydenta — Michelle Obamy „The Michelle Obama Podcast”. Słuchaliście?

W naszej galerii znajdziecie kilka najpopularniejszych kawałków, które przypadły do gustu Barackowi Obamie

Zobacz także:

ZOBACZ TEŻ: Elton John pozwany przez byłą żonę o 3 mln funtów. Które słowo zaskoczyło cię bardziej - "3 mln" czy "była żona"?