Przebój lata 2018

Koniec lata zbliża się wielkimi krokami, dlatego muzyczna platforma Spotify postanowiła stworzyć rankig najgorętszych piosenek wakacji. Który artysta będzie mógł pochwalić się, że przebój lata 2018 należy do niego?

Wszystko wskazuje na to, że to Dawid Podsiadło! „Małomiasteczkowy”, był najchętniej słuchaną piosenką spośród pozycji proponowanych przez Spotify. Dawid Podsiadło opublikował utwór, zapowiadający jego trzeci studyjny album, 6 czerwca i od razy skradł nim serca swoich fanów. O czym jest ta piosenka? Jak mówi sam artysta:

 To utwór o przełamywaniu barier, wstydu i szukaniu miejsca w nowej rzeczywistości.

Lato 2018: największe muzyczne hity

Co jeszcze znalazło się na liście przebojów lata 2018 wg. Spotify? Numerem dwa w rankingu najchętniej słuchanych piosenek tego lat, jest utwór, przy którego tworzeniu również pracował Dawid Podsiadło. To piosenka Orkiesty Męskie Granie, promujący serię letnich koncertów - „Początek”. Po dwóch polskich hitach, miejsce numer trzy i cztery zajmuje kolejno Clean Bandit i Demi Lovato z utworem „Solo” oraz Calvin Harris we współpracy z Duą Lipą w piosence „One Kiss”.

Hity lata 2018

Dla tych, którzy chcą zatrzymać na dłużej wspomnienia z letniego szaleństwa Spotify przygotował specjalną playlistę hitów lata 2018, do której będziemy mogli wrócić w każdej chwili! Kto jeszcze znalazł się na liście przebojów lata 2018? Oto top 10 hitów tego lata:

Dawid Podsiadło - Małomiasteczkowy

Męskie Granie Orkiestra 2018 - Początek

Clean Bandit feat. Demi Lovato - Solo

Calvin Harris feat. Dua Lipa - One Kiss

TACONAFIDE - Tamagotchi

Tiësto - Jackie Chan

Selena Gomez - Back To You

Dennis Lloyd - Nevermind

5 Seconds of Summer - Youngblood

Dynoro - In My Mind