Lara Gessler w zaawansowanej ciąży pływa prawie naga w jeziorze

W marcu 2022 roku Lara Gessler i jej mąż, Piotr Szeląg, poinformowali o drugiej ciąży. Dziecko pary - tym razem syn - przyjdzie na świat jesienią 2022 roku. Restauratorka postanowiła uwiecznić stan ciąży i oczekiwania na potomstwo i z tej okazji zapozowała do wyjątkowej sesji Magdaleny Wójcickiej. 

Czarno-białe ujęcia zostały wykonane nad mazurskim jeziorem. Lara Gessler pozuje do nich niemal zupełnie naga - ma na sobie przezroczystą, powłóczystą suknię, która przylega do jej ciała, podkreślając ciążowe kształty. Gwiazda zdradziła, że jest w 3. trymestrze ciąży i odpoczywa na Mazurach. To jedna z najpiękniejszych ciążowych sesji, jakie widziałyśmy.

Lara Gessler opublikowała romantyczną sesję na Instagramie z podpisem: "Od świtu, do zmierzchu. Chwile, o których marzyłam. Czekamy na Ciebie".

Wszystkie zdjęcia z opublikowanej przez Larę Gessler sesji zobaczycie na dole strony w GALERII.

Naga Lara Gessler w klimatycznej sesji. Piękne zdjęcia przypominają kultowe zdjęcia z Kate Moss

Klimatyczne i tajemnicze czarno-białe zdjęcia przypominają nam jedną z najbardziej legendarnych sesji Mario Sorrenti, z Kate Moss w roli głównej. Na obu widać bezgraniczną miłość - Lary Gessler do synka, którego niebawem powita na świecie i fotografa do swojej muzy i ukochanej.